راز 9 ساله جسد رها شده در حاشیه کرمانشاه فاش شد

یک محکوم به قصاص از چوبه دار با تلاش شورای حل اختلاف کرمانشاه نجات یافت.

به گزارش رکنا، رییس شورای حل اختلاف کرمانشاه از رهایی یک محکوم به قصاص از چوبه دار با تلاش شورای حل اختلاف این شهرستان خبر داد.
جبار تجری از رهایی یک محکوم به قصاص از چوبه دار با تلاش شورای حل اختلاف این شهرستان خبر داد. و اظهار داشت: در پی کشف جسدی در یکی از شهرک‌های شهرستان کرمانشاه توسط نیروی انتظامی و تحقیقات محلی مشخص گردیده که جسد توسط یک دستگاه سواری به بیرون پرتاب شده است، در تحقیقات بعدی هویت جسد مشخص و تحقیقات از خانواده مقتول آغاز و پس از اقدامات اولیه نیرو‌های انتظامی و اداره آگاهی استان در سال ۱۳۹۰ نهایتا دو نفر شناسایی و دستگیر شدند که پرونده اولیه در دادسرا کرمانشاه رسیدگی و منجر به صدور حکم شد.

وی با بیان اینکه با درخواست خانواده قاتل این پرونده جهت صلح و سازش به شعبه ۴۵ شورای حل اختلاف ارجاع شد، ادامه داد: در این راستا همکاران شورای حل اختلاف با همکاری متنفذین و بزرگان منطقه پس از حدود ۹ سال تلاش بی وقفه و شبانه روزی و تشکیل جلسات متعدد با استعانت از خداوند متعال توانستند رضایت بی قید و شرط خانواده مقتول را اخذ و با کوشش‌های طاقت فرسا و مصرانه این پرونده را ختم به خیر و مختومه کردند. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟