میلاد حاتمی تحت تعقیب پلیس ترکیه / مردم ترکیه عصبانی هستند

میلاد حاتمی یکی از گردانندگان و تبلیغ‌کنندگان سایتهای قمار و شرط‌بندی که از محل درآمد این سایتها ارتزاق می‌کند، توسط پلیس استانبول تحت تعقیب قرار گرفته است.
به گزارش رکنا، "میلاد حاتمی"؛ یکی از گردانندگان و تبلیغ‌کنندگان سایتهای قمار و شرط‌بندی به شمار می‌آید و چندین سال است از این طریق پولهای زیادی را کسب کرده و کلاهبرداری زیادی در این رابطه انجام داده، وی که از تمام روشهای غیراخلاقی برای تبلیغ استفاده می‌کند، توسط پلیس استانبول تحت تعقیب قرار گرفته است.

این کلاهبردار که از محل راه‌اندازی سایتهای قمار، ارتزاق می‌کند، در روزهای گذشته ویدئویی در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن، داخل خودروی پلیس استانبول در حال بازی با آژیر خودروی پلیس دیده می‌شد، این ویدئو موجب خشم مردم ترکیه در شبکه‌های اجتماعی شده است.

مدتی پیش نیز تصاویری توسط میلاد حاتمی منتشر شد که نشان می‌داد یکی از بازیگران ایرانی را ربوده و با تهیه ویدئو از این بازیگر می‌خواست از او عذرخواهی کند که البته تصاویر منتشر شده از پشت‌صحنه این فیلم نشان داد این اقدام نیز به احتمال زیاد به نوعی صوری و برای افزایش بیشتر فالوور بوده است.

آدِم تاشکایا وکیل دادگستری ، کشور ترکیه که در توئیتر خود خبر بازداشت میلاد حاتمی را اعلام کرده در خصوص اتهامات میلاد حاتمی عنوان کرده که این جوان ایرانی به صورت قاچاق وارد کشور شده و تاریخ انقضای اقامت او در ترکیه تمام شده است و به صورت غیر قانونی در ترکیه اقامت داشته است..آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟