بهلول قاتل شیما چگونه اعتراف کرد / ناگفته های تکاندهنده + عکس و فیلم
حجم ویدیو: 3.58M | مدت زمان ویدیو: 00:00:36

بهلول قاتل شیما / به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، اوایل تابستان 98 بود که دختر 15 ساله ای به نام شیما صباگردی مقدم از خانه اش در منطقه نارمک تهران خارج شد و دیگر به خانه بازنگشت و همین کافی بود تا خانواده شیما صباگردی مقدم با حضور در اداره پلیس درخواست کمک کنند.

ماموران در تحقیقات پلیسی پی بردند که شیما صباگردی مقدم آخرین بار در پایانه بیهقی بوده با خانواده اش تماس تلفنی داشته و دیگر کسی از سرنوشت او اطلاعی ندارد، همین کافی بود تا ماموران به پایانه بیهقی رفته و دوربین های مداربسته را مورد بازبینی قرار دهند.

شیما دختر 15 ساله

داستانسرایی بهلول قاتل شیما 

ماموران اداره 11 پلیس آگاهی تهران در بررسی های پلیسی پی بردند که شیما صباگردی مقدم آخرین بار سوار بر خودروی مرد مسافرکشی به نام  بهلول قاتل شیما شده است و در ادامه ماموران با در اختیار داشتن شماره پلاک خودروی بهلول به سراغ وی رفته و بهلول به عنوان تنها مظنون پرونده شیما صباگردی مقدم دستگیر شد.

بهلول قاتل شیما ابتدا ادعا کرد که شیما صباگردی مقدم در منطقه نظام آباد از خودرو پیاده کرده و دیگر اطلاعی از وی ندارد که ماموران با بررسی محلی که بهلول ادعا کرده بود مشخص شد که بهلول در آن روز به منطقه نظام آباد مراجعه نکرده است تا اینکه بهلول درادعای جدیدی مطرح کرد که شیما را در خانه ام زندانی کرده بودم تا اینکه دستگیر شدم و وقتی آزاد شدم و بعد از آزادی او را آزاد کردم و دیگر اطلاعی از سرنوشت شیما صباگردی مقدم ندارم.

بهلول قاتل شیما 45 روز بازداشت و تحت بازجویی بود اما لب به اعتراف نکرد و به دلیل عدم دسترسی به ادله کافی با وثیقه آزاد شد.

پدر شیما صباگردی مقدم که نگران سرنوشت دخترش بود با انتشار فیلمی در فضای مجازی از رییس قوه قضاییه در خواست رسیدگی و پیگیری قضایی برای پیدا کردن دخترش را خواستار شد که در ادامه با انتشار این فیلم بهلول بار دیگر دستگیر شد.

آبان ماه امسال بود که بهلول قاتل شیما با دستور مقام قضایی دستگیر شد و به مرگ شیما صباگردی مقدم اعتراف کرد و پدر شیما درخواست قصاص قاتل فرزندش را کرد.

پیدا شدن جسد شیما صباگردی مقدم

بهلول قاتل شیما در اعترافاتش ادعا کرد که شیما در خانه من زندگی می کرد و چون نمی خواستم همسایه متوجه حضور او شوند وقتی از خانه خارج می شدم در را قفل می کردم.

وی افزود: شب حادثه با شیما صباگردی مقدم مواد کشیدیم و او کمی زیاده روی کرد و خوابید، صبح وقتی از خواب بیدار شدم او نفس نمی کشید و متوجه شدم که به خاطر مصرف مواد مخدر به کام مرگ فرو رفته است به همین خاطر تا هوا تاریک شود سپس جسد را لای پتو پیچیده و جسد را روی صندلی عقب گذاشتم و شبانه به سمت مرز خدا آفرین در آذربایجان شرقی رفتم و جسد شیما صباگردی مقدم را در کنار رودخانه ارس خاک کردم .

بدین ترتیب ماموران به محلی که بهلول قاتل شیما در مورد دفن جسد شیما صباگردی مقدم اعتراف کرده بود رفته اما هیچ اثری از جسد به دست نیامد و بهلول قاتل شیما در تحقیقات پلیسی ادعا کرد که شاید بارش باران و سیل در سال قبل جسد را جابجا کرده است.

جسد شیما صباگردی مقدم پیدا شد

بهلول هفته گذشته ادعا کرد که شیما صباگردی مقدم به خاطر مصرف زیاد مواد به کام مرگ فرو رفت و برای اینکه پای من در این پرونده باز نشود جسدش را داخل خودرویم گذاشته و به سمت جاده چالوس رفتم و جسد را در جاده چالوس خاک کردم.

ماموران به آدرس جدیدی که گفته شده بود رفته اما هیچ اثری از جسد شیما صبا گردی مقدم به دست نیامد تا اینکه بهلول عصر جمعه 14 آذر ماه محل دفن جسد شیما صبا گردی مقدم را لو داد.

صبح امروز شنبه 15 آذر ماه کارآگاهان پلیس آگاهی تهران، همراه تیم تشخیص هویت و ماموران سازمان آتش نشانی و تیم پزشکی قانونی و بازپرس شعبه 7 دادسرای امور جنایی به خیابان نیافر در منطقه نامجو اعزام شدند.

حیاط خانه قدیمی درخت زیادی داشت و بهلول قاتل شیما که در صحنه حضور داشت ادعا کرد جسد را داخل باغچه دفن کرده است که پس از کندن زمین جسد شیماصباگردی مقدم کشف شد.

بهلول قاتل شیما بالای سر جسد

بهلول قاتل شیما

از جسد شیما صباگردی مقدم تنها چند استخوان و جمجمه در لباس و مانتو دختر نوجوان کشف شد و بهلول قاتل شیما در اعترافاتش گفت: شیما دو هفته در خانه من بود که روز حادثه او شروع به فحاشی به من کرد که در یک لحظه عصبانی شدم و با شال گردن خود شیما او را خفه کردم.

بهلول قاتل شیما افزود: صاحبخانه ام که پیرزن تنهایی است یک خانه حیاط دار دارد و اطلاع داشتم که روزهای پنج شنبه و جمعه به خانه خواهرزاده اش می رود که توانستم کلید خانه اش را به دست بیاورم و وقتی در خانه نبود جسد شیما صباگردی مقدم را به خانه صاحبخانه ام که در نزدیکی خانه ام بود منتقل کردم و جسد را داخل باغچه دفن کردم.

بنا بر این گزارش، بهلول قاتل شیما برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟