جسد شیما صباگردی مقدم در حیاط خانه بهلول پیدا شد + جزییات
حجم ویدیو: 7.34M | مدت زمان ویدیو: 00:01:00

به گزارش رکنا ، معاون جنایی دادستان تهران از کشف جنازه شیما صباگردی مقدم دختر 15 ساله تهرانی در خانه مردی به نام بهلول خبر داد. 

قاضی شهریاری در این باره گفت: جسد شیماصباگردی مقدم دختر 15 ساله تهرانی بعد از مدت ها سرگردانی در حیاط خانه بهلول پیدا شد.

وی درباره این خبر در ادامه افزود: با ورورد مستقیم سرپرست دادسرای جنایی به پرونده فقدان دختری  به نام شیما صباگردی مقدم تحقیقات به طور ویژه انجام گرفت و سرانجام متهم این پرونده به نام بهلول 61 ساله به قتل شیما اعتراف کرد.

شهریاری تصریح کرد: با اعتراف بهلول محل دفن جسد شیما واقع در خانه این فرد در منطقه سبلان بررسی شد و نهایاتا جسد شیما در حیاط خانه کشف شد.

کشف جسد شیما 15 ساله در حیاط خانه بهلول

شهریاری  گفت: پیش از این یک مرتبه نیز بهلول اعلام کرده بود که جسد شیما دختر 15 ساله در منطقه کلیبر در شمال شرق کشور است که این ادعای وی دروغ بود.

بهلول که در ماجرای ناپدید شدن شیما صباگردی مقدم اعتراف به مرگ و انتقال جسد به رودخانه ارس کرده بود پس از یک ماه ادعای جدیدی را پیش روی ماموران پلیس تهران قرار داد.

پدر شیما شوکه شد

در تماس خبرنگار رکنا با پدر شیما وی که درجریان کشف جسد دخترش نبود با شنیدن این خبر شوکه شد و با فریادی از سر نا امیدی به گریه افتاد

 بهلول شیطان است 

اواسط تابستان ۹۸،دختر 15 ساله به نام شیما صباگردی مقدم ساکن منطقه نارمک تهران که پیش از این توسط دوستانش اغفال و به مخدر شیشه آلوده شده بود،توسط افرادی ناشناس وادار به ترک منزل شد.

اوایل تابستان 98 بود که دختر 15 ساله ای به نام شیما صباگردی مقدم از خانه اش در منطقه نارمک تهران خارج شد و دیگر به خانه بازنگشت و همین کافی بود تا خانواده شیما صباگردی مقدم با حضور در اداره پلیس درخواست کمک کنند.

ماموران در تحقیقات پلیسی پی بردند که شیما صباگردی مقدم آخرین بار در پایانه بیهقی بوده با خانواده اش تماس تلفنی داشته و دیگر کسی از سرنوشت او اطلاعی ندارد، همین کافی بود تا ماموران به پایانه بیهقی رفته و دوربین های مداربسته را مورد بازبینی قرار دهند.

بهلول تنها مظنون پرونده جنایی

ماموران اداره 11 پلیس آگاهی تهران در بررسی های پلیسی پی بردند که شیما صباگردی مقدم آخرین بار سوار بر خودروی مرد مسافرکشی به نام بهلول شده است و در ادامه ماموران با در اختیار داشتن شماره پلاک خودروی بهلول به سراغ وی رفته و بهلول به عنوان تنها مظنون پرونده شیما صباگردی مقدم دستگیر شد.

بهلول ابتدا ادعا کرد که شیما صباگردی مقدم در منطقه نظام آباد از خودرو پیاده کرده و دیگر اطلاعی از وی ندارد که ماموران با بررسی محلی که بهلول ادعا کرده بود مشخص شد که بهلول در آن روز به منطقه نظام آباد مراجعه نکرده است تا اینکه بهلول درادعای جدیدی مطرح کرد که شیما را در خانه ام زندانی کرده بودم تا اینکه دستگیر شدم و وقتی آزاد شدم و بعد از آزادی او را آزاد کردم و دیگر اطلاعی از سرنوشت شیما صباگردی مقدم ندارم.

بهلول 45 روز بازداشت و تحت بازجویی بود اما لب به اعتراف نگشود و به دلیل عدم دسترسی به ادله کافی با وثیقه آزاد شد.

درخواست کمک پدر شیماصباگردی مقدم از قوه قضاییه
پدر شیما صباگردی مقدم که نگران سرنوشت دخترش بود با انتشار فیلمی در فضای مجازی از رییس قوه قضاییه در خواست رسیدگی و پیگیری قضایی برای پیدا کردن دخترش را خواستار شد که در ادامه با انتشار این فیلم بهلول بار دیگر دستگیر شد.

آبان ماه امسال بود که بهلول با دستور مقام قضایی دستگیر شد و به قتل شیما صباگردی مقدم اعتراف کرد و پدر شیما درخواست قصاص قاتل فرزندش را کرد.

وی افزود: شب حادثه با شیما صباگردی مقدم مواد کشیدیم و او کمی زیاده روی کرد و خوابید، صبح وقتی از خواب بیدار شدم او نفس نمی کشید و متوجه شدم که به خاطر مصرف مواد مخدر به کام مرگ فرو رفته است به همین خاطر تا هوا تاریک شود سپس جسد را لای پتو پیچیده و جسد را روی صندلی عقب گذاشتم و شبانه به سمت مرز خدا آفرین در آذربایجان شرقی رفتم.

بهلول ادامه داد: جسد شیما صباگردی مقدم را در کنار رودخانه ارس خاک کردم و بعد از آن ماجرا چندباری به آنجا سرکشی کردم تا کسی متوجه جسد نشده باشد و بعد از آن به خانه بازگشتم تا اینکه پلیس مرا به دادسرا احضار کرد و وقتی دومین بار به دادسرای امور جنایی رفتم به مرگ شیما و انتقال جسدش به رودخانه ارس اعتراف کردم.

بدین ترتیب ماموران به محلی که بهلول در مورد دفن جسد شیما صباگردی مقدم اعتراف کرده بود رفته اما هیچ اثری از جسد به دست نیامد و بهلول در تحقیقات پلیسی ادعا کرد که شاید بارش باران و سیل در سال قبل جسد را جابجا کرده است.

اعترافات جدید بهلول در پرونده شیما صباگردی مقدم
بهلول در اعترافات جدیدی ادعا کرد که شیما صباگردی مقدم به خاطر مصرف زیاد مواد به کام مرگ فرو رفت و برای اینکه پای من در این پرونده باز نشود جسدش را داخل خودرویم گذاشته و به سمت جاده چالوس رفتم و جسد را در جاده چالوس خاک کردم.

بهلول گفت: در این مدت سعی داشتم با دروغ پردازی در خصوص محل دفن جسد مسیر تحقیق پلیس را تغییر دهم اما دیگر تصمیم گرفتم محل دقیق دفن جسد شیما را بگویم.

بنا بر این گزارش، بازپرس ویژه قتل در دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله دستور داد تا از پلیس منطقه استعلام شود در این مدت جسدی با مشخصات شیما صباگردی مقدم کشف شده است یا نه؟ در ادامه نیز تیمی از ماموران همراه بهلول به محلی که در جاده چالوس عنوان شده اعزام شوند تا جسد شیما صباگردی مقدم را پیدا کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

بهلول قاتل شیما صبا گردی مقدم

آیا این خبر مفید بود؟