بهلول قاتل سریالی دختران فراری تهران ! / بهلول قاتل شیما کیست؟! + ناگفته ها

بهلول قاتل شیما / به گزارش خبرنگار حوادث رکنا: با توجه به شگرد بهلول مرد قاتلی که شیمای 15 ساله به طرز فجیعی به قتل رسانده بود و مدت‌ها کارآگاهان پلیس را را به بازی گرفت تا راز جنایت هولناکی که رقم زده بود را مخفی نگه دارد حالا با کشف جسد دخترک معصوم این فرضیه قوت بیشتری گرفته که متهم این پرونده می‌تواند یک قاتل سریالی باشد.

اما نکته هولناک ماجرا اینجاست که اگر فرضیه قاتل سریالی بودن بهلول قاتل شیما درست باشد به این معنی است که شیما اولین و آخرین قربانی مرد 63 ساله شیطان صفت نبوده است. اما ماجرا زمانی هولناک‌تر می‌شود که با توجه به اظهارات افرادی که بهلول جنایتکار را در پایانه بیهقی تهران می‌دیدند و می‌شناختند بارها او را دیده‌اند که چطور خود را به دختران فراری و بی سرپناه نزدیک می‌کردو سعی داشته است اعتماد ‌آن‌ها را جلب کند.

از این رو و با همه تکه‌های پازلی که در پرونده بهلول این جنایتکار مخوف تا این لحظه درکنار هم قرار گرفته است نشان می‌دهد با بازدداشت بهلول قاتل شیما با یک قاتل سریالی و تعداد قربانیان بیشتری روبه رو خواهیم بود.هرچند تحقیقات پلیس در این زمینه همچنان ادامه دارد و هنوز زوایای پنهان بی‌شماری باقی مانده است.

اواسط تابستان ۹۸،دختر 15 ساله به نام شیما صباگردی مقدم ساکن منطقه نارمک تهران که پیش از این توسط دوستانش اغفال شده و به مخدر شیشه آلوده شده بود،توسط افرادی ناشناس وادار به ترک منزل شد.

این در حالی بود که پیش از هم شیما دو بار منزل را ترک کرده بود.شیما آخرین بار از پایانه بیهقی با خانواده اش تماس گرفت و بعد از آن خبری از او نشد.بررسی های پلیس و بازبینی دوربین های مدار بسته پایانه بیهقی حکایت از آن داشت که شیما آخرین بار با یک پیرمرد مسافرکش هم کلام شده بود.پیرمرد راننده‌ که بهلول نام داشت، شناسایی و دستگیر شد.

ماموران اداره 11 پلیس آگاهی تهران در بررسی های پلیسی پی بردند که شیما صباگردی مقدم آخرین بار سوار بر خودروی مرد مسافرکشی به نام بهلول - بهلول قاتل شیما -  شده است و در ادامه ماموران با در اختیار داشتن شماره پلاک خودروی بهلول به سراغ وی رفته و بهلول به عنوان تنها مظنون پرونده شیما صباگردی مقدم دستگیر شد.

بهلول ابتدا ادعا کرد که شیما صباگردی مقدم در منطقه نظام آباد از خودرو پیاده کرده و دیگر اطلاعی از وی ندارد که ماموران با بررسی محلی که بهلول ادعا کرده بود مشخص شد که بهلول در آن روز به منطقه نظام آباد مراجعه نکرده است تا اینکه بهلول درادعای جدیدی مطرح کرد که شیما را در خانه ام زندانی کرده بودم تا اینکه دستگیر شدم و وقتی آزاد شدم و بعد از آزادی او را آزاد کردم و دیگر اطلاعی از سرنوشت شیما صباگردی مقدم ندارم.

اعتراف بهلول قاتل شیما

بهلول قاتل شیما 45 روز بازداشت و تحت بازجویی بود اما لب به اعتراف نگشود و به دلیل عدم دسترسی به ادله کافی با وثیقه آزاد شد.در همان حال پدر شیما صباگردی مقدم با انتشار کلیپی خطاب به رییس قوه قضاییه ،تقاضای رسیدگی به پرونده دخترش را کرد.

بعد از انتشار آن کلیپ، متهم بار دیگر بازداشت شد و این بار اعتراف کرد شیما 15 ساله را به قتل رسانده است.

پدر شیما صباگردی مقدم که در تمام این مدت امید به بازگشت دخترش را داشت، اواسط آبان ماه امسال کلیپی منتشر کرد که در آن ضجه می زد و می گفت:"مردم، دعاهای شما برای پیدا شدن شیمای من برآورده نشد. بهلول دخترم را به قتل رسانده است و جسد را در روستای زادگاهش دفن کرده است."

آخرین اعترافات بهلول قاتل شیما

بهلول قاتل شیما در اعترافات خود ادعا کرده بود که شیما بر اثر مصرف مواد مخدر جان خود را از دست داده بوده و بعد او جسد شیما را به حاشیه رودخانه ارس منتقل کرده بوده است.

با این ادعا، ماموران اداره آگاهی به همراه متهم راهی محلی شدند که وی ادعا کرده جسد را آنجا دفن کرده است اما علی رغم تجسس دقیق ماموران با ابزرآلات مکانیکی اما اثری از جسد شیما پیدا نشد.

بنابراین متهم در آخرین ادعای خود گفت:شب حادثه با شیما صباگردی مقدم مواد کشیدیم و او کمی زیاده روی کرد و خوابید، صبح وقتی از خواب بیدار شدم او نفس نمی کشید و متوجه شدم که به خاطر مصرف مواد مخدر به کام مرگ فرو رفته است به همین خاطر تا هوا تاریک شود سپس جسد را لای پتو پیچیده و جسد را روی صندلی عقب گذاشتم و شبانه به سمت مرز خدا آفرین در آذربایجان شرقی رفتم.

بعد از اینکه دیدم شیما صباگردی مقدم،جان خود را از دست داده است،جسد او را لای پتو پیچیده و روی صندلی عقب خودرو گذاشتم.شبانه او را از منزلم خارج کردم و به سمت مرز خداآفرین آذربایجان شرقی حرکت کردم. جسد را در همان محلی که نشان دادم دفن کردم و یک روز در آن مکان در محلی که جسد را دفن کرده بودم در چادر صحرایی ماندم.بعد از یک روز کمپ صحرایی را ترک کردم. ولی حالا که جسد کشف نشده احتمال می دهم که شاید به دلیل سیل سال قبل،بر اثر جریان آب جسد را به محل دیگری منتقل شده باشد.»

اعترافات جدید بهلول قاتل شیما 

بهلول قاتل شیما در اعترافات اولیه ادعا کرد که شیما صباگردی مقدم به خاطر مصرف زیاد مواد به کام مرگ فرو رفت و برای اینکه پای من در این پرونده باز نشود جسدش را داخل خودرویم گذاشته و به سمت جاده چالوس رفتم و جسد را در جاده چالوس خاک کردم.

بهلول قاتل شیما گفت: در این مدت سعی داشتم با دروغ پردازی در خصوص محل دفن جسد مسیر تحقیق پلیس را تغییر دهم اما دیگر تصمیم گرفتم محل دقیق دفن جسد شیما را بگویم.

بنا بر این گزارش، بازپرس ویژه قتل در دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله دستور داد تا از پلیس منطقه استعلام شود در این مدت جسدی با مشخصات شیما صباگردی مقدم کشف شده است یا نه؟ در ادامه نیز تیمی از ماموران همراه بهلول قاتل شیما به محلی که در جاده چالوس عنوان شده اعزام شوند تا جسد شیما صباگردی مقدم را پیدا کنند.

سرانجام پرونده بهلول قاتل شیما

به گزارش رکنا، سردار علیرضا لطفی در توضیح خبر گفت: دقایقی پیش جسد دختر نوجوانی از داخل باغچه خانه قاتل پیدا شد. این جسد متعلق به همان دختری 16 ساله ای است که حدود 15 ماه قبل گم شده بود و بعد از بازجویی های پلیس مشخص شد راننده پژو پارس سفید او را دزدیده و به قتل رسانده است.

حوادث رکنا: جنازه شیما صباگردی مقدم دختر 15 ساله تهرانی در حیاط خانه بهلول پیدا شد و این درحالی بود که ماه ها از گم شدن این دختر می گذشت و بهلول دوبار بازداشت شده بود..

معاون جنایی دادستان تهران از کشف جنازه شیما صباگردی مقدم دختر 15 ساله تهرانی در خانه مردی به نام بهلول خبر داد.

قاضی شهریاری در این باره گفت: جسد شیماصباگردی مقدم دختر 15 ساله تهرانی بعد از مدت ها سرگردانی در حیاط خانه بهلول پیدا شد.

وی درباره این خبر در ادامه افزود: با ورورد مستقیم سرپرست دادسرای جنایی به پرونده فقدان دختری به نام شیما صباگردی مقدم تحقیقات به طور ویژه انجام گرفت و سرانجام متهم این پرونده به نام بهلول 61 ساله به قتل شیما اعتراف کرد.

شهریاری تصریح کرد: با اعتراف بهلول محل دفن جسد شیما واقع در خانه این فرد در منطقه سبلان بررسی شد و نهایاتا جسد شیما در حیاط خانه کشف شد.

شهریاری گفت: پیش از این یک مرتبه نیز بهلول قاتل شیما اعلام کرده بود که جسد شیما دختر 15 ساله در منطقه کلیبر در شمال شرق کشور است که این ادعای وی دروغ بود.

بهلول قاتل شیما که در ماجرای ناپدید شدن شیما صباگردی مقدم اعتراف به مرگ و انتقال جسد به رودخانه ارس کرده بود پس از یک ماه ادعای جدیدی را پیش روی ماموران پلیس تهران قرار داد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟