مرد شیطان صفت با شگردی عجیب جیب زن جوان کازرونی را خالی کرد

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان "کازرون" گفت: با تلاش مأموران پلیس فتا عامل برداشت غیر مجاز از حساب بانکی یک خانم جوان شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ "اسماعیل زراعتیان" اظهار داشت: خانمی جوان ضمن مراجعه به پلیس فتا مدعی شد که درخواست وام ازدواج 50 میلیون تومانی داشته که پس از واریز این مبلغ ، بلافاصله از حسابش برداشت شده است.
وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع پرونده در دستور کار مأموران پلیس فتا قرار گرفت و پس از انجام تحقیقات و اقدامات فنی ، یک متهم درکمتر از 24 ساعت شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد.

دستگیری عامل برداشت از حساب بانکی یک زن در کارزون

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون گفت: متهم در تحقیقات اظهار کرد که کارت عابر بانک را جهت معامله از پدر شاکیه تحویل و ضمن سوء استفاده از فراموشی وی در بازپس گیری آن، پس از موجودی گرفتن متوجه واریز وجه زیادی به حساب شده و سریعا اقدام به برداشت آن نموده ام.
سرهنگ اسماعیل زراعتیان گفت: وجه برداشت شده در حساب مقصد مسدود و پرونده به همراه متهم جهت اقدامات قضایی به دادسرا اعزام گردید.
فرمانده انتظامی شهرستان کازرون در پایان از شهروندان خواست نسبت به بستن حساب های غیر فعال خود اقدام، رمزهای حساب خود را به صورت مقطعی تغییر و از ارائه کارت و رمز آن به سایر افراد خود داری نمایند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟