قتل مرد 42 ساله در قصر شیرین / پلیس مشهد فاش کرد

به گزارش رکنا، سرهنگ "محمدرضا آمویی" اظهار داشت: چند روز پیش ماموران پاسگاه بشیوه سرپل ذهاب در سه راهی "کل داوود" مشغول گشت‌زنی بودند که به جسد مرد جوان 42 ساله ای که آثار کبودی و خونریزی بر روی سر و صورتش نمایان بود برخورد کردند.

وی ادامه داد: با کشف این جسد موضوع در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی سرپل ذهاب قرار گرفت و آنها موفق شدند با انجام کارهای اطلاعاتی محل سکونت عوامل مرتبط در قتل را در شهرستان گلبهار استان خراسان رضوی شناسایی کنند.

قتل در قصرشیرین دستگیری در گلبهار مشهد

سرهنگ آمویی تصریح کرد: کاراگاهان پلیس آگاهی سرپل ذهاب با اخذ نیابت قضایی و هماهنگی با پلیس گلبهار عازم این شهرستان شده و در عملیاتی غافلگیرانه 2 متهم به قتل را دستگیر و آلت قتاله را کشف کردند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه با بیان اینکه افراد دستگیر شده در همان بازجویی های ابتدایی به قتل مرد جوان اعتراف و انگیزه خود را اختلافات شخصی با مقتول عنوان کردند، افزود: آنها همچنین بیان داشتند که قتل را در شهرستان قصرشیرین مرتکب شده و سپس جسد را در حاشیه جاده خروجی شهر سرپل ذهاب رها کرده اند.

وی در پایان با اشاره به تشکیل پرونده ای در این خصوص از معرفی افراد قاتل به دستگاه قضایی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟