یکه بزن فلاح 5 مرد را یک تنه داغون کرد + جزییات

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "علیرضا ناصری نژاد" جانشین پلیس پیشگیری گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی با حضور در محله فلاح 5 تن از شهروندان را مجروح و متواری شده است، بلافاصله تیمی از ماموران پلیس پیشگیری به نشانی اعلامی مراجعه و بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

وی با اشاره به اینکه در بررسی های اولیه مشخص شد که متهم با هیاهو و جنجال ضمن مجروح کردن 5 تن از شهروندان نظم عمومی محل را برهم زده است و قبل از رسیدن ماموران از محل گریخته است، افزود: با هماهنگی های قضائی دستور دستگیری متهم اخذ و تحقیقات پلیسی وارد مرحله بعدی شد.

جانشین پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت: در تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم در یکی از مناطق جنوب تهران شناسایی و مراقبت های ویژه از مخفیگاهش انجام و پس از حصول اطمینان از حضور متهم در آن مکان، تیم عملیات پلیس پیشگیری موفق شدند متهم را دریک عملیات پلیسی دستگیر کنند.

دستگیری شرور سابقه دار

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهم به پلیس پیشگیری منتقل و در بررسی های اولیه مشخص شد که وی سابقه دار بوده و چندین مرتبه با همین جرم دستگیر و روانه زندان شده است.

سرهنگ ناصری نژاد افزود: با تکمیل پرونده متهم به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد.

وی تاکید کرد: مقابله قاطعانه با برهم زنندگان نظم و امنیت با جدیت در دستور کار پلیس و دستگاه قضائی بوده و با این گونه افراد برابر قانون برخورد خواهد شد.

سرهنگ ناصری نژاد در پایان تصریح کرد: از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک از طریق تلفن ۱۱۰ مراتب به پلیس اطلاع تا در این خصوص اقدامات لازم صورت پذیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟