سلاخی مرد تربت جامی در خیابان / قتل آشنا بود

به گزارش رکنا ،  فرمانده انتظامی تربت‌جام گفت: ساعت یک بامداد پنجشنبه، ۶ آذر ماه، جاری یک فقره قتل در این شهرستان اتفاق افتاد و متهم از صحنه متواری شد که با درایت ماموران این فرماندهی در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ غلام‌محمد قهستانی در تشریح این واقعه اظهار کرد: پنجشنبه گذشته از طریق مرکز ۱۱۰ خبر نزاع و درگیری منجر به قتل در خیابان جامی ۲۷ شهر تربت‌جام به پلیس گزارش و ماموران بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند.

وی ادامه داد: طبق بررسی‌های اولیه و مشاهدات پلیس فردی حدود ۴۰ سال، توسط افراد ناشناس با ضربات چاقو به شدت مجروح شده بود که بلافاصله مصدوم به بیمارستان منتقل و موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

قهستانی بیان کرد: ضارب از صحنه متواری شد و متاسفانه مصدوم پس از انتقال به بیمارستان سجادیه به دلیل جراحات زیاد درگذشت و تحقیقات توسط بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب با همکاری پلیس آغاز شد.

قتل هولناک در خیابان جامی تربت جم

وی در ادامه توضیح داد: در تحقیقات تکمیلی این پرونده به عمل آمده قاتل دوست یکی از نزدیکان مقتول بوده و از همین طریق شناسایی شد و مشخص گردید وی در یکی از شهرستان‌های همجوار سکونت دارد که با صدور قرار نیابت قضایی، نسبت به دستگیری متهم اقدام شد.

فرمانده انتظامی تربت‌جام با اشاره به دستگیری قاتل فراری و همدستش مطرح کرد: طبق تحقیقات انجام شده علت و انگیزه این فاجعه انسانی، اختلاف خانوادگی بوده و قاتل با همکاری یکی از نزدیکان متوفی نسبت به ارتکاب این عمل اقدام کرده است.

وی اظهار کرد: نیروی انتظامی و قوه قضائیه با مجرمان و افرادی که به هر نحو، امنیت، آسایش و آرامش مردم را به خطر می‌اندازند به شدت برخورد کرده و از مردم درخواست می‌شود از انتشار اخبار پرونده‌های قضایی قبل از رسیدگی و تعیین قرار مجرمیت محکومان خودداری کنند.

وی در پایان تاکید کرد: دلیل عدم انتشار اخبار دستگیری عاملین قتل به دلیل محرمانه بودن روند تحقیقات جنایی و جلوگیری از انتشار اطلاعات پرونده برای شناسایی دقیق و دستگیری مرتکبین است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟