قتل فجیع خواهر بخاطر ازدواج موقت با مرد عراقی / دختر آبادانی چه دید

به گزارش گروه حوادث رکنا، ساعت 11:30 دقیقه دوشنبه 3 آذر امسال صدای شلیک گلوله در منطقه ذوالفقاری آبادان به گوش رسید و در ادامه اهالی منطقه در تماس با پلیس 110 از کشته شدن زن جوانی در جلوی در خانه شان خبر دادند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند و در بررسی ها مشخص شد که زن 30 ساله ای داخل یک خودرو از ناحیه سر هدف گلوله اسلحه شکاری قرار گرفته است.

قتل در برابر چشمان بچه

تحقیقات پلیسی نشان از آن داشت که زن جوان همراه فرزند 12 ساله اش داخل خودروی برادرش بوده که برادرش در یک لحظه با اسلحه شکاری اقدام به تیراندازی به سمت سر خواهرش در جلوی چشمان خواهرزاده اش می کند و پس از قتل به سرعت پا به فرار گذاشته است.

تجسس ها در گام بعدی مشخص شد که زن جوان چند سالی است که از شوهرش طلاق گرفته از چندی قبل به صیغه یک مرد عراقی در آمده است که همین موضوع باعث ناراحتی برادرش شده است.

صحنه قتل خواهر

ماموران در ادامه پی بردند برادر جوان داخل خودرویش با خواهرش در حال صحبت بوده که در یک لحظه با اسلحه شکاری اقدام به تیراندازی به سمت خواهرش کرده است.

خانواده دختر جوان در تحقیقات پلیسی عنوان کردند که پسرشان در تماس تلفنی ادعا کرده که قصد کشتن خواهرش را نداشته و گلوله به اشتباه شلیک شده است و قصد دارد به زودی خود را تسلیم ماموران کند.

بنا بر این گزارش، تحقیقات پلیسی برای دستگیری برادر خواهرکش در دستور کار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار گرفته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

علی رنجکش

آیا این خبر مفید بود؟