دستگیری دزدی که به هیچ ماشینی رحم نمی کرد / ناصر متخصص بود

ناصر یکی از سارقان حرفه‌ای لوازم خودرو است که با پیچ گوشتی در خودروها را باز می‌کند.
ناصر سی ساله یکی از سارقنی لوازم خودرویی است که در ۴۸ ساعت گذشته توسط پلیس پیشگیری تهران بزرگ دستگیر شده است.

به گزارش رکنا ، این متهم  گفت: هر سارقی برای خودش تخصصی دارد، مثل پزشکان. تخصص من باز کردن در خودروی‌های پراید و پژو ۲۰۶ است، حتی اگر دزدگیر داشته باشند.

وی درباره نحوه باز کردن در خودرو‌ها افزود: من با پیچ گوشتی در ماشین‌ها را باز می‌کردم. هر کدام کمتر از دو دقیقه طول می‌کشید و برای من دیگر هیج کاری سختی نبود.

ماجرای سارقی که با پیچ گوشتی سرقت می‌کرد

ناصر ادامه داد: من صبح‌ها را برای دزدی انتخاب می‌کردم و خیابان‌های خلوت بهترین گزینه برای سرقت بودند. مردم به خاطر نگرانی از ترافیک و نبود جای پارک، خودروهایشان را در هر کوچه و پس کوجه‌ای پارک می‌کنند که همه آن‌ها خلوت هستند، بنابراین بدون نگرانی می‌شود وارد خودرو شد و پس از سرقت فرار کرد.

این سارق با بیان اینکه از سرقت هایش پشیمان است، بیان کرد: چندین باری تویه کردم و آخرین بار بعد از مرگ پدرم حدود دو سال پیش بود، اما بعد از مرگ مادرم دوباره دزدی را شروع کردم و حالا دستگیر شده اند.

وی درباره سابقه کیفری خود گفت: سال‌های پیش نیز زندانی شده بودم و دفعه پیش هم به خاطر سرقت لوازم داخل خودرو دستگیر شده بودم، چون تخصصیم همین بود.

ناصر اظهار کرد: سال هاست اعتیاد دارم و شیشه مصرف می‌کنم و از دخترم خجالت می‌کشم.

این سارق بیان کرد: دخترم ۱۲ ساله است و هر بار که به او نگاه می‌کنم از همه کارهایم پپشیمان می‌شوم، اما من دیگر به سرقتم، اعتیاد پیدا کرده ام.

وی افزود: همسرم چندبار خواست از من جدا شود، اما به خاطر دخترمان صبر کرد و من همیشه ممنون او هستم.

این متهم پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟