راز ثروت بادآورده زن شهرکردی فاش شد / او در 7 سال میلیاردر شد

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از دستگیری دو سارق که طی 7 سال، حدود 5 میلیارد ریال از اموال و وجه نقد یکی از داروخانه‌های شهرکرد را سرقت کرده‌اند خبر داد.

به گزارش رکنا ، منوچهر امان‌اللهی امروز  گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت از یک داروخانه در شهرکرد، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه باسرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری افزود: پس از تحقیقات پلیس، یک متهم زن که مسؤول فنی داروخانه بود شناسائی و پس از هماهنگی قضایی و با رعایت مسائل شرعی دستگیر و جهت انجام تحقیقات به پلیس آگاهی استان دلالت داده شد.

وی بیان داشت: متهم در بازجویی پلیس آگاهی ابتدا منکر هر گونه سرقت شد ولی پس از چندین ساعت بازجوئی فنی به سرقت وجه نقد، دارو و وسایل آرایشی و بهداشتی از داروخانه با همدستی خواهرش اعتراف کرد که بلافاصله با دستور قضایی متهم دیگر نیز دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

زن کلاهبردار در شهرکرد دستش رو شد

امان‌اللهی تصریح کرد: هر 2 متهم در بازجوئی کارآگاهان پلیس آگاهی ضمن اعتراف به جرم سرقت از داروخانه ، بیان داشتند که طی 7 سال، حدود 5 میلیارد ریال از اموال و وجه نقد از داروخانه را سرقت کرده‌اند که با تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟