دام شیطانی در باغ برای عروس خانم عشق لاغری ! + عکس

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

به گزارش اختصاصی خبرنگار جنایی رکنا، چندی قبل پدری سراسیمه پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و از ناپدید شدن دختر دانشجویش خبر داد و از بازپرس پرونده در خواست کمک کرد.

پدر نگران به بازپرس پرونده گفت: دختر 25 ساله ام که دانشجوی رشته نقاشی است برای خرید دارو از خانه خارج شد اما دیگر خبری ازدخترم نشد و حتی وقتی با موبایل او تماس گرفتم گوشی موبایلش خاموش بود. دخترم هیچ مشکلی نداشت و نگران دختر دانشجویم هستم.

پیدا شدن دختر دانشجو در بیمارستان

بدین ترتیب تحقیقات پلیسی برای پیدا کردن سرنخی از دختر دانشجو آغاز شد اما هیچ ردی از این دختر 25 ساله به دست نیامد تا اینکه روز جمعه 30 آبان ماه امسال ماموران پلیس آگاهی تهران در تماس پدر دختر گمشده با خبر شدند که دختر دانشجو در یکی از بیمارستان های تهران پیدا شده و پس از درمان به خانه بازگشته است.

ماموران در تحقیقات پلیسی پی بردند که دختر جوان در سناریوی فریبکارانه از سوی پسر جوانی ربوده شده است که پدر مریم از ماموران خواست تا عامل این آدم ربایی را دستگیر کنند.

لاغر شدن برای ازدواج

مریم 25 ساله که دانشجوی رشته نقاشی است در تحقیقات پلیس به ماموران گفت: چندی قبل در یک کانال تلگرامی که برای دوست یابی بود با یک پسر جوان آشنا شدم و خیلی زود به او علاقه مند شده و بعد از مدتی تصمیم به ازدوج گرفتیم.

وی افزود: پسر جوان قصد ازدواج با من را داشت اما 15 کیلو اضافه وزن داشتم و همین باعث ناراحتی خواستگارم شده بود و برای ازدواج و برگزاری مراسم خواستگاری ، پسر مورد علاقه ام شرط گذاشت که تا روز خواستگاری رژیم بگیرم و 15 کیلو کم کننم به همین خاطر شروع به خوردن قرص های لاغری کردم اما در یک مدت وزن کمی کم کردم و تا رسیدن به وزن ایده آل فاصله زیادی داشتم.

دختر دانشجو ادامه داد: یک روز برای خرید قرص لاغری به داروخانه رفتم که در آنجا با یک پسر جوان آشنا شدم که ادعا کرد داروهای لاغری دارد که در مدت کوتاه می توانم به وزن ایده آلم برسم که یک مدت از داروهای پسر جوان استفاده کردم و و در این مدت توانستم وزن زیادی کم کنم.

مریم گفت: داروهایم تمام شد و تصمیم گرفتم دوباره از همان داروها استفاده کنم که پسر جوان آدرس یک باغ در اطراف تهران را به من داد و خواست برای تحویل گرفتن داروها به آنجا بروم اما وقتی به محل رسیدم او با چوب دستی مرا به باد کتک گرفت و سپس یک آمپول به من تزریق کرد که بیهوش شدم.

قرص لاغری با مواد مخدر شیشه

مریم در حالیکه با یادآوری صحنه ربوده شدنش از ترس می لرزید در ادامه گفت: وقتی به هوش آمدم، دست و پاهایم با طناب بسته شده بود، به سختی توانستم دست و پایم را باز کنم و متوجه شدم طلاها، گوشی موبایل و 10 میلیون تومان پول خرید داروهایم به سرقت رفته است، به سختی راه می رفتم و چند کیلومتر پیاده روی کردم تا اینکه روی زمین افتادم و بعد از آن یک خانواده مرا با خودرویشان به بیمارستان رساندند.

دانشجوی نقاشی ادامه داد: در بیمارستان متوجه شدم آمپولی که به تزریق شده داروی بیهوش و مواد مخدر بوده است که در ادامه نیز پی بردند داروهای لاغری نیز مواد مخدر شیشه بوده و باعث شده تا به این مواد اعتیاد پیدا کنم.

بنا بر این گزارش، تحقیقات پلیسی برای دستگیری عامل این آدم ربایی و سرقت میلیونی از دختر دانشجو که باعث اعتیادش شده ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟