بازداشت جالب دزد دمپایی به پا در تهران

سرهنگ کارآگاه "قاسم دستخال" رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران گفت: 30 مهر ماه مردی با در دست داشتن شکوائیه و دستور قضائی به پایگاه سوم پلیس آگاهی مراجعه و اظهار داشت، مدارک و مقداری ارز خارجی به ارزش تقریبی 20 میلیون تومان از داخل خودرو وی که در کنار خیابان پارک شده بود، سرقت شده است .

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بیان داشت: رسیدگی به موضوع در دستور کار تیم مبارزه با سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو این پایگاه قرار گرفت و تیمی از کارآگاهان عازم محل سرقت در خیابان نامجو شدند که در تحقیقات میدانی مشخص شد، ساعت 04:07 بامداد 27 مهرماه مردی با لباس راحتی و دمپایی در محل به صورت پیاده تردد دارد و در چند ثانیه کیف مورد ادعای شاکی را از داخل خودرو به سرقت می برد.

شناسایی سارق دمپایی به پا

این مقام انتظامی گفت: با توجه به اینکه سارق در تحقیقات میدانی با دمپایی و لباس راحتی و به صورت پیاده مشاهده شده بود، ظن کارآگاهان را در خصوص بومی بودن سرقت برانگیخت و تعقیب و مراقبت و انجام تحقیقات غیر محسوس و میدانی فرضیه مورد نظر اثبات و هویت سارق و محل سکونت وی شناسایی شد.

سرهنگ دستخال بیان داشت: پس از کسب تکلیف و اخذ دستور قضائی از دادیار دادسرای ناحیه 15 تهران متهم به نام هادی در یک عملیات غافلگیرانه در ساعات آغازین 17 آبان ماه در حوالی خیابان نامجو دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال یافت.

وی عنوان کرد: هادی که چاره ای جز بیان حقیقت نداشت اظهار کرد، شب سرقت برای پرسه زنی از خانه خارج شدم و خودروی شاکی نظر من را جلب کرد که پس از باز کردن صندوق خودرو کیف شاکی را سرقت کردم و پس از تبدیل دلارها به ریال آنها را خرج و مدارک را نیز در سطل زباله انداختم.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی گفت: با اعتراف صریح هادی به سرقت از شاکی پرونده برای سیر مراحل قضایی به دادسرای مربوط ارسال و متهم با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟