زن سقزی در خانه اش سلاخی شد / قاتلان دستگیر شدند

به گزارش رکنا، حمید رضایی فرمانده انتظامی شهرستان سقز اظهار کرد: ۲۵ آبان ماه سال‌جاری با اعلام گزارشی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در سطح شهرستان سقز، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس اگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با اعزام به محل مورد نظر و بررسی‌های اولیه دریافتند خانمی ۷۳ ساله با سلاح سرد به قتل رسیده است که بلافاصله تحقیقات پلیسی در خصوص قاتل یا قاتلان این شهروند آغاز شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سقز تصریح کرد: پلیس آگاهی شهرستان با تلاش مجدانه و انجام تحقیقات فنی و تخصصی، مخفیگاه قاتلان را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی در عملیات ضربتی توسط ماموران انتظامی دستگیر شدند.

سرقت طلا انگیزه قتل زن 73 ساله سقزی

رضایی با بیان اینکه پس از بررسی‌های پلیسی هر دو متهم به انجام قتل اعتراف کردند، اظهار داشت: متهمان انگیزه خود از ارتکاب قتل را سرقت طلا اعلام کردند که در ادامه مقادیری طلای سرقتی نیز از آنان کشف شد که پس از تشکیل پرونده متهمان به دادسرا معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سقز در پایان خاطرنشان کرد: پلیس با کسانی که بخواهند امنیت شهروندان را خدشه‌دار کنند، برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟