واکنش فرماندار به خودکشی دختر 15 ساله دانش آموز در رامهرمز + توضیح آموزش و پرورش

به گزارش رکنا ،   خودکشی‌های سریالی میان دانش آموزان نوجوان رامهرمزی در استان خوزستان موجی از نگرانی را در جامعه ایجاد کرده است.

بر اساس گزارشات محلی منتشر شده، شامگاه جمعه 22 آبان 99 دختر 15 ساله‌ی دیگری در رامهرمز خوزستان خود را حلق آویز کرده است.

 پیش از این خودکشی پر ابهام، طی یک ماه گذشته، ۵ خودکشی مشابه در میان دانش‌آموزان این شهرستان رخ داده است.

 رستمی رئیس آموزش و پرورش رامهرمز اختلافات خانوادگی، تعصبات کورکورانه، تعرضات فکری و عاطفی و عدم پاسخگویی به نیازها و اقتضائات زیستی را از علت‌های این رخداد تلخ‌ عنوان کرده است.

خودکشی سریالی دانش‌آموزان در رامهرمز

او گفته از ۲۷ هزار دانش آموز رامهرمزی دستکم ۴ هزار دانش‌آموز از داشتن تلفن همراه برای ادامه تحصیل در سال جدید تحصیلی محروم بوده‌اند.

 رئیس اداره آموزش و پرورش رامهرمز همچنین به صراحت دلیل خودکشی یکی از دانش‌آموزان دختر را مخالفت خانواده با تهیه تلفن همراه و عدم امکان ادامه تحصیل این نوجوان عنوان کرده است.

واکنش فرماندار به خودکشی دانش آموز رامهرمزی

آرش قنبری فرماندار رامهرمز درباره خودکشی های اخیر در شهرستان گفت:  برای بررسی خودکشی‌های اخیر در شهرستان، تیم کارشناسی متشکل از نیروی انتظامی، اورژانس اجتماعی، بهزیستی، فرمانداری و آموزش و پرورش تشکیل داده ایم تا بررسی شود چه عواملی منجر به خودکشی دانش آموز شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟