بازداشت مسافر شیطان صفت در یک هتل تهران

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "علی عزیزخانی" رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی گفت: 6 آبان ماه مرد جوانی با طرح شکایتی در دادسرای ناحیه 34 تهران از مردی 30 ساله که او را بیهوش و اموالش را سرقت کرده بود، شکایت کرد.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران ادامه داد: پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار تیمی از کارآگاهان مبارزه با سرقت های خاص پایگاه هشتم قرار گرفت و شاکی درخصوص شرح ماجرا گفت، من اهل شهری در جنوب کشور هستم. چند روز قبل برای انجام کاری به تهران آمدم و بعد از انجام شدن کارم راهی ترمینال جنوب شدم تا به خانه ام بروم. وقتی سوار اتوبوس مسافربری شدم مردی 30 ساله در صندلی کناری من نشست او سر حرف را باز کرد و خودش را جعفر معرفی کرد.

بیهوشی با نسکافه مسموم

وقتی اتوبوس در عوارضی قم توقف کرد جعفر هم پیاده شد و لحظاتی بعد در حالی که دو نسکافه به دست داشت کنارم نشست. او یکی از نسکافه‌ها را خودش خورد و دیگری را به من تعارف کرد که از روی ادب قبول کردم. لحظاتی بعد از خوردن نسکافه بود که دچار سرگیجه شدم و به خواب رفتم. وقتی چشم باز کردم خودم را در بیمارستان شهرمان دیدم. آن جا بود که متوجه شدم آن مرد سارق بوده و با نسکافه من را مسموم کرده و اموالم را از قبیل: گوشی تلفن همراه، اوراق هویتی، کارت بانکی و رمز آن را ربوده است.

کلاهبرداری سارق حرفه ای از زن طعمه اش

وی عنوان کرد: شاکی ادامه داد، مرد سارق بعد از دزیدن اموالم با گوشی تلفن همراهم برای همسرم پیامکی فرستاده و مدعی شده است که برایم مشکلی پیش آمده و از او خواسته که 20 میلیون ریال به کارتم واریز کند. همسرم هم نگران شده و پول را به شماره کارتم که در آن زمان در اختیار سارق بوده واریز کرده و او هم پول را برداشت کرده است.

سرهنگ عزیزخانی گفت: در حین تحقیقات پلیسی، شاکی بار دیگر به پایگاه هشتم مراجعه و اظهار کرد، بعد از سرقت گوشی تلفن همراهم من گوشی دیگری تهیه کرده و سیم کارت آن را دوباره فعال کردم. امروز پیامکی از هتلی معروف در تهران برایم ارسال شد که مدیر هتل از من به خاطر اقامت در آن جا تشکر کرده بود.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به اینکه بلافصله تیمی از کارآگاهان به هتل متهم مراجعه و متوجه شدند که متهم با هتل تسویه حساب کرده و درحال خروج از هتل می باشد، افزود: در یک عملیات پلیسی متهم دستگیر و در بازرسی از وی چند کارت ملی و کارت عابربانک متعلق به سایر افراد کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بررسی سوابق متهم مشخص شد که نام واقعی او ابوذر 27 ساله و از مجرمان سابقه دار و پیش تر به جرم مواد مخدر و سرقت بازداشت شده است.

وی ابراز داشت: متهم نیز به جرم ارتکابی اعتراف و اقرار کرد سوژه های خود را با پرسه زنی در اطراف ترمینال ها شناسایی می کرده است.

سرهنگ عزیزخانی با اشاره به اینکه تاکنون 3 تن از مال باختگان شناسایی شده اند، از شهروندان خواست:اگر به این شیوه مورد سرقت قرار گرفته اند می توانند برای شناسایی متهم و تشکیل پرونده به پایگاه هشتم پلیس آگاهی واقع میدان حر مراجعه کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟