کودکان ابوالفضل حاجی محمدی یتیم شدند / پاکبان تبریزی به طرز هولناکی کشته شد + عکس

به گزارش رکنا، ابوالفضل حاجی محمدی پاکبان خیابان های تبریز برای تامین خرج و مخارج زندگی مشغول به کار پاکبانی بود ابوالفضل که به تازگی فرزند دومش به دنیا آمده است از دیدن سخن گفتن و قد کشیدن طفل کوچک خود محروم شد.

ابوالفضل در شب سرد پاییزی تبریز با وجود سوز و سرمای شدید طبق کار هرشب خود درحال جارو کردن جاده سنتو بود که بلای هولناکی بر سر او آمد.

مرگ دلخراش ابوالفضل حاجی محمدی پاکبان تبریزی

روز دوشنبه عقربه ها ساعت 6 صبح  را نشان می داد که خبر دردناک فوت ابوالفضل به خانواده اش رسید. خبر ها حاکی از این بود که یک پراید به طرز هولناکی با ابوالفضل پاکبان شهرداری تصادف می کند و آن را از بالای پل که ارتفاع زیادی دارد به پایین پرتاب می کند.

راننده پراید پس از متوجه شدن تصادف، با اورژانس تبریز تماس می گیرد اما حاصل تماس راننده خاطی بی فایده بود زیرا  ابوالفضل حاجی محمدی پس از تصادف از دم فوت می کند.

پراید پاکبان تبریزی را به پایین پل پرتاب کرد

اصغر حاجی محمدی برادر ابوالفضل در گفتگو با خبرنگار گروه حوادث رکنا، اظهار کرد: اطلاع دقیقی از حادثه تصادف نداریم ابوالفضل در حال کارکردن در جاده  بود که ماشین پراید از پشت به بردارم می زند و اورا از پل به پایین پرتاب می کند.   پس از حادثه، راننده پراید با پلیس تماس می گیرد.

وی بیان داشت: ابوالفضل پاکبان شهرداری بود و وضع مالی مناسبی نداشت برادرم  یک دختر و یک پسر دارد  خانواده برادرم اوضاع مالی جالبی ندارند.

برادر ابوالفضل در پایان گفت: شهرداری هیچگونه وعده و کاری برای خانواده ابوالفضل  نداده است. فقط بنر تسلیت زده اند همچنین از مسئولان شورای شهر برای تسلیت آمده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟