رمال شوم فهنوج را به هم ریخت ! + جزییات

به گزارش رکنا، سرهنگ "احمد گرجی تبار گفت: در پی دریافت دستور قضائی از مراجع قضائی استان کرمان مبنی بر دستگیری یک کلاهبردار فراری، که در شهرستان کهنوج، مبلغ ۲۰ ملیارد ریال از یک شهروند کلاهبرداری و به شهرستان فنوج متواری شده بود، موضوع شناسایی مخفیگاه این فرد و دستگیری او در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

او افزود: این کلاهبردار حرفه‌ای که در شهرستان کهنوج کرمان با رمالی و دعانویسی از مردم کلاهبرداری می‌کرده است با ادعای درمان بیماری لاعلاج یک شهروند بیش از 20 میلیارد ریال طلا و زیور آلات او را دریافت و سپس به مکانی نامعلوم در شهرستان فنوج متواری شده بود.

دستگیری فردی رمال در فنوج

فرمانده انتظامی شهرستان فنوج تصریح کرد: با توجه به نامشخص بودن محل اختفاء این کلاهبردار، کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات گسترده‌ای را در این خصوص آغاز کردند.

سرهنگ گرجی تبار خاطر نشان کرد: سرانجام پس از چند روز تحقیق و تلاش شبانه روزی پلیس، مخفیگاه این کلاهبردار در یکی از روستا‌های شهرستان شناسایی و متهم در یک عملیات ضربتی و غافلگرانه دستگیر شد.

او با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی استان کرمان، از شهروندان خواست: هرگز فریب افراد شیادی که با دعا نویسی و رمالی قصد کلاهبرداری از مردم را دارند نخورند و در صورت اطلاع از فعالیت مجرمانه این افراد شیاد با تماس ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟