تیراندازی وحشتناک در پارک قوری شیراز / مردم فقط فرار می کردند

فردی که با حالت روانی نامناسب در پارک "قوری" شیراز اقدام به تیراندازی به سمت مأموران پلیس کرده و باعث ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان شده بود، دستگیر شد.
به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی شهرستان شیراز  در این خصوص اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر رویت یک فرد مشکوک در پارک قوری این شهرستان، بلافاصله مأموران کلانتری "قدمگاه" جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
سرهنگ " فرج شجاعی" ادامه داد: مأموران انتظامی با حضور در صحنه، یک فرد مسلح به سلاح کلت کمری را مشاهده و ضمن دعوت وی به آرامش، خواستار تحویل سلاح خود به پلیس شدند.

دستگیری عامل تیراندازی در پارک "قوری" شیراز

وی افزود: متهم بدون توجه به صحبت های مأموران، با شلیک چندین تیر به سمت ماموران انتظامی و همچنین شلیک تیر هوایی، با سوار شدن بر یک خودرو پراید عبوری نزدیک محل و وادار کردن راننده آن به حرکت، قصد متواری شدن را داشت.
فرمانده انتظامی شیراز گفت: در این راستا مأموران انتظامی با سرعت عمل خود، ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح و شلیک گلوله به سمت لاستیک های این خودرو، مانع از متواری شدن متهم شده و وی را دستگیر کردند.
سرهنگ شجاعی با بیان اینکه در بازرسی از این متهم، یک قبضه اسلحه کلت کمری و یک عدد دوربین کشف شد، افزود: متهم هنگام تیر اندازی حالت روانی مناسبی نداشته و تحقیقات تکمیلی پلیس در خصوص انگیزه وی از این اقدام ادامه دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان شیراز ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی مردم با مأموران نیروی انتظامی، گفت: پلیس با افرادی که قصد بر هم زدن امنیت و آرامش مردم را داشته باشند، قاطعانه و بر اساس قانون برخورد خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟