ردپای یک زن در سرقت محموله سنگین طلا / بازداشت قبل از فرار در کرمان

به گزارش رکنا ،  فرمانده انتظامی استان از کشف 4 فقره سرقت منزل به ارزش160 میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس آگاهی استان و دستگیری 3 متهم خبر داد.

سردار"عبدالرضا ناظری"اظهار داشت: در پی اعلام وقوع چند فقره سرقت طلاجات ازمنازل سطح شهر کرمان، موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کارآگاهان در این رابطه با تلاش شبانه روزی و اقدامات فنی و اطلاعاتی یک متهم زن و 2 مرد را شناسایی کردند، تصریح کرد: پس از اخذ نیابت قضائی سرکرده باند که ساکن یکی از شهرهای غربی کشور بود و قصد فرار داشت، در محور "رفسنجان-انار" به همراه همدستانش، طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند.

کشف طلاهای سرقتی در عملیات پلیس کرمان

این مقام انتظامی بیان داشت: متهمان در روند تحقیقات پلیسی و پس از رویارویی با ادله موجود به 4 فقره سرقت طلاجات اعتراف و بر اساس سوابق و بازسازی صحنه های سرقت، اموال مسروقه تحویل مال باختگان شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به ارزش 160 میلیارد ریالی طلاجات کشف شده، از همشهریان خواست در مواقعی که مجبور به نگهداری موقت وجوه نقد و اشیاء قیمتی در داخل منزل هستند، از پنهان کردن آن به صورت یک جا خودداری کرده و تا حد امکان طلا و وجه نقد خود را در بانک نگهداری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟