فیلم / مرگ دو کوهنورد با گاز زغال در جنگل گلستان / ماجرا کلیپ جنجالی از اجساد چه بود؟
حجم ویدیو: 20.20M | مدت زمان ویدیو: 00:02:22

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، اتاقکی با چوب و پلاستیک برپا شده است و صدای ضجه و هق هق چند جوان در فیلم می پیچید.

دو جسد زیر پتو در همان اتاقک پلاستیکی آرمیده اند. جسد محسن و حمید؛که همین شب قبل برای تفریح و کوهنوردی با دوستانشان عازم گالیکش شده بودند.

مرگ دو کوهنورد با گاز زغال

سپیده دم در جنگل های گاکیش تازه سر زده بود و شبنم صبحگاهی هنوز روی گیاهان تازه بود که عده ای از مسافران جنگل های گالیکش متوجه شدند چند مسافر جوان دچار گازگرفتگی شده اند و خیلی سریع نیروهای امداد هلال احمر و ماموران پلیس را خبر کردند.

استیری رئیس هلال احمر شهرستان گالیکش در توضیح این ماجرا به خبرنگار رکنا گفت:«در روستای کوچ داده شده خسروآباد بخش مرکزی گالیکش،پنج جوان که یکی از آنها چهل ساله و بقیه زیر سی سال بودند،برای کوهنوردی و تفریح به جنگل های این قسمت رفته بودند.این چند جوان شب را در چادری که با پلاستیک بر پا کرده بوند گذراندند و برای گرمایش در یک پیت حلبی مقداری زغال ریخته بودند.مونواکسیدکربن متصاعد شده از باعث گازگرفتگی افراد شده بود.زمانی که نیروهای امدادی به محل رسیدند دو نفر فوت شده بودند و به خاطر دور بودن و صعب العبور بودن مسیر عملیات انتقال سه نفر دیگر به بیمارستان حدود دو ساعت طول کشید.»

سه فرد دیگر بعد از انتقال به بیمارستان به صورت سرپایی درمان شدند.دو جوان فوت کرده سید محسن حسینی و حمید اورنگی نام داشتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟