مرد تهرانی دزد موبایلش را کشت و خاطر قتل بازداشت شد !  / دیروز رخ داد + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، بعدازظهر جمعه 2 آبان، تصادف مرگباری به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. با اعلام این خبر، تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز و بررسی‌ها نشان می‌داد تصادف خودروی تیبا با سرنشینان موتورسیکلت، مرگ یکی از موتورسواران را رقم زده است.

تعقیب و گریز

طبق تحقیقات میدانی مشخص شد موتورسواران سارقان گوشی تلفن همراه راننده خودرو بوده‌اند و در تصادف با خودروی تیبا یکی از آنها به کام مرگ رفته بود. در نخستین گام مأموران به سراغ راننده 35 ساله رفته و به تحقیق از او پرداختند.

مرد جوان گفت: سوار خودروام در حال عبور از خیابانی در شرق تهران بودم که ناگهان تلفن همراهم به صدا درآمد. همان‌طور که در حال حرکت بودم تلفن را پاسخ دادم و با دستی که به سمت پنجره خودرو بود گوشی را گرفته و مشغول گفت‌و‌گو بودم که ناگهان دو پسر جوان موتورسوار گوشی تلفن همراهم را قاپیدند و با سرعت فرار کردند.

تصادف عمدی

او ادامه داد: پس از سرقت به تعقیب آنها پرداختم تا گوشی تلفنم را پس بگیرم. حدود 50 متری آنها را تعقیب کردم که ناگهان تعادلشان را از دست دادند و روی زمین افتادند که این حادثه باعث مرگ یکی از آنها و مجروح شدن دیگری شد.

در حالی که راننده جوان چنین اظهاراتی داشت، همدست سارق به مأموران گفت: ما بعد از سرقت گوشی تلفن همراه فرار کردیم و راننده هم به تعقیب ما پرداخت. 50 متری رفته بودیم که او با خودرواش به موتورسیکلت ما کوبید و تعادلمان را از دست دادیم و با زمین برخورد کردیم، در این حادثه سر دوستم به زمین خورد و جان باخت.

در ادامه تحقیقات از شاهدان، آنها نیز اعلام کردند که راننده تیبا به عمد به موتورسواران کوبیده و باعث برهم خوردن تعادل آنها شده است. این موضوع را کارشناس تصادفات نیز تأیید کرد.

بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور بازداشت راننده تیبا را صادر کرد و او برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟