مریم بی آبروترین زن تهران بود / زندان هم او را آدم نکرد

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری کلاهبردار حرفه ای با کشف 40 فقره کلاهبرداری خبر داد و گفت: متهم با جعل رسید پرداخت بانکی از فروشندگان سایت های اینترنتی کلاهبرداری می کرد .

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه علی عزیزخانی ، اظهار داشت : اوایل مهرماه پرونده ای با موضوع کلاهبرداری در شعبه پنجم دادسرای ناحیه 10 تهران تشکیل و برای رسیدگی تخصصی به پایگاه هشتم پلیس آگاهی ارجاع شد.
وی افزود: محتویات پرونده نشان از این داشت، شاکی یک دستگاه گوشی موبایل A10 را به مبلغ 3 میلیون تومان برای فروش در فضای مجازی آگهی کرده است و زنی میانسال به عنوان خریدار با وی تماس گرفته و پس از هماهنگی برای بازید گوشی به محل قرار مراجعه و مبلغ خرید را از طریق اپلیکیشن های بانکی پرداخت می کند و رسید آن را به شاکی نشان می دهد.

شاکی هم گوشی را به او تحویل می دهد و پس از مدتی متوجه می شود هیچ وجهی به حسابش واریز نشده و تصویر اپلیکیشن پرداخت، جعلی بوده است.
این مقام انتظامی بیان داشت: تیمی از کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پایگاه مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند و موفق شدند در تحقیقات پلیسی، هویت متهم به نام " مریم " دارای سوابق مختلف کیفری را شناسایی کنند که مشخص شد متهم اکنون تحت تعقیب کارآگاهان پایگاه های دوم و سوم پلیس آگاهی به جرم کلاهبرداری است.

سرقت مسلحانه مریم زن تهرانی / او باز هم بازداشت شد

کارآگاه عزیزخانی با این توضیح که مریم پیش تر به جرم سرقت مسلحانه در سال 90 ، سرقت بعنف (زورگیری) در سال 95 و سرقت اماکن در سال 97 دستگیر شده بود، افزود: مخفیگاه متهم در حوالی خیابان جیحون شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.
رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تصریح کرد: متهم با دستور قضائی در مخفیگاهش دستگیر و پس از انتقال به پایگاه هشتم به 40 فقره کلاهبرداری به همین شیوه اعتراف کرد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: تاکنون 16 تن از مال باختگان شناسایی شده اند و با دستور قضائی متهم برای کشف جزئیات پرونده و تکمیل پرونده در اختیار پایگاه هشتم قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟