بازداشت مأمور پلیس بخاطر مرگ مرد مشهدی + فیلم جنجالی
حجم ویدیو: 14.47M | مدت زمان ویدیو: 00:02:12

به گزارش رکنا، مهدی اخلاقی، دادستان نظامی خراسان اعلام کرد: مأمور متخلف در ماجرای مشهد با قرار بازپرس دادسرای نظامی بازداشت شد. از دو مأمور دیگر کلانتری هم که مقتول را به کلانتری منتقل کرده‌اند، تحقیق شده است. از شهود و مطلعان نیز در حال تحقیق هستیم تا حقیقت ماجرا روشن شود.این در حالی است که دستور نمونه‌برداری از ریه و بررسی تأثیر اسپری بر مرگ متوفی نیز صادر شده است.

روز 27 مهر گزارش یک درگیری خانوادگی به مأموران کلانتری کاظم آباد مشهد اعلام شد. وقتی مأموران به محل رفتند مشخص شد داماد یک خانواده که اعتیاد به مواد مخدر نیز داشته به خانه پدرزنش رفته و با شکستن شیشه‌های در خانه و خسارت به خودروی آنها ایجاد مزاحمت و درگیری کرده است. بدین ترتیب مأموران کلانتری مرد جوان را دستگیر و به یک میله آهنی در کوچه دستبند زدند. اما بر اساس تصاویر فیلمی که از این ماجرا در فضای مجازی منتشر شده مأمور پلیس با شوکر به بدن این مرد زده و به گفته شاهدان و برادرش به‌صورت وی اسپری فلفل نیز زده‌اند که حالش بد شده و قبل از رسیدن به بیمارستان جان باخته است.

بدین ترتیب با مرگ مرد جوان خانواده وی شکایت کرده و خواهان رسیدگی به این ماجرا و روشن شدن علت مرگ وی شدند و پرونده‌ای در دادسرای نظامی تشکیل شده است.

سردار «محمد کاظم تقوی» فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در این باره گفت: پس از انتشار فیلم این درگیری در فضای مجازی دستور ویژه به رئیس بازرسی پلیس استان برای پیگیری سریع پرونده و روشن شدن چرایی و علت آن صادر و تحقیقات آغاز شده است. پلیس مقید به اخلاق مداری و قانون محوری است و احقاق حقوق شهروندان را وظیفه و تکلیف خود می‌داند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟