فاش شدن محموله فوق سری در کرمانشاه / آدمکش ها مشتری این محموله بودند

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از انهدام باند قاچاقچیان اسلحه در کرمانشاه و کشف 50 قبضه سلاح شکاری از آنان خبر داد.
به گزارش رکنا ، سردار علی‌اکبر جاویدان امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از دریافت گزارشی مبنی بر اینکه قاچاقچیان اسلحه با ورود اسلحه از مرزهای غربی قصد دارند با یک دستگاه خودروی آن را به کرمانشاه منتقل کنند، رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه اعضای این باند اقدامات مجرمانه خود را در فضای مجازی نیز نشر می‌دادند، ادامه داد: پلیس امنیت عمومی استان با شناسایی مسیر حرکتی خودروی پژو ۴۰۵ متعلق به حمل کنندگان سلاح، نسبت به برپایی ایستگاه بازرسی موقت اقدام و ماموران نیز در محل‌های مناسب مستقر شدند.

کشف اسلحه قاچاق در کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: راننده خودروی حامل اسلحه‌های قاچاق به محض مشاهده ایستگاه بازرسی و پس از صدور فرمان ایست پلیس، مسیر خود را تغییر داد اما پس از مدتی تعقیب و گریز و واژگونی خودرویش در ابتدای شهر کرمانشاه مجبور به توقف شد.

وی در ادامه و با اشاره به دستگیری ۲ نفر از اعضای باند قاچاق اسلحه، گفت: در بازرسی‌های انجام شده ۵۰ قبضه سلاح شکاری کشف شد.

وی با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده در بازجویی‌ها عنوان کردند فرد دیگری نیز جزو باند آن‌هاست، از شناسایی این فرد و تلاش برای دستگیری وی خبر داد.

جاویدان در پایان از اهتمام پلیس برای برخورد با هرگونه ناامنی خبر داد و گفت: افرادی که با وارد کردن سلاح و دیگر محموله های غیرمجاز قصد ایجاد ناامنی در جامعه را دارند با برخورد قاطعانه پلیس روبرو و مجازات سختی در انتظارشان خواهد بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟