اقدام وحشتناک پرستو 17 ساله برای نجات پسر عاشق پیشه از دست 2 برادر غیرتی ! + جزییات

به گزارش اختصاصی خبرنگار حوادث رکنا، چندی قبل پسر 18 ساله ای با دختر 17 ساله ای به نام پرستو در شبکه مجازی واتس آپ آشنا شد و چند روز با هم در ارتباط بودند تا اینکه پس از چند روز پسر جوان بر سر موضوعی با دختر نوجوان درگیری لفظی پیدا کرد و شروع به فحاشی کرد.

امین در آخرین پیامک هایش به پرستو شروع به فحاشی و تهدید می کند و ادعا می کنه نمی خواسته این دوستی شروع شود و با حرفهایش باعث ناراحتی و ترس دختر نوجوان می شود.

انتقام گیری 2 برادر

پرستو 2 برادر دارد که یک روز گوشی خواهرشان را برداشته و متوجه می شوند پسر جوانی پرستو را تهدید و در پیامک هایش فحاشی کرده است که تصمیم می گیرند پسر جوان را ادب کنند تا دیگر برای خواهرشان ایجاد مزاحمت نکند.

2 برادر جوان به جستجو پرداختند و توانستند از طریق دوستان این پسر جوان به یک قدمی او برسند و برای اینکه او را به محل قرار بکشانند با او تماس می گیرند و ادعا می کنند که امین در کار فروش مواد مخدر گل است و به بهانه خرید می خواهند او را به محل قرار دعوت کنند که امین می گوید من در این کار فعالیت ندارم و اشتباه گرفتید.

2 برادر جوان با جستجو و تحقیق در محل پی بردند که امین با دوستانش در یکی از پارک های نزدیک خانه شان در منطقه خلیج فارس است که خود را به آنجا رسانده و از دور امین را تحت نظر قرار دادند.

امین همراه دوستانش بود و 2 برادر برای اینکه کسی از نقشه آنها با خبر نشود منتظر ماندند تا پسر جوان تنها شود به همین خاطر او را لحظه به لحظه تعقیب کردند تا اینکه امین تنها شد و در جلوی خانه شان وقتی زنگ خانه را به صدا در آورد 2 برادر که سوار بر پراید بودند از خودرویشان پیاده و با تهدید چاقو امین را سوار بر پراید کرده و پا به فرار گذاشتند.

یکی از دوستان امین از دور شاهد ربوده شدن دوستش بود و توانست شماره پلاک پراید را یادداشت کند و خیلی زود زنگ خانه امین را به صدا در آورد و ماجرای ربوده شدن امین را به خانواده اش اطلاع داد.

رها شدن پسر ربوده شده

بدین ترتیب ماجرای آدم ربایی به پلیس مخابره شد و ماموران با در اختیار داشتن شماره پلاک پراید 2 جوان تحقیقات را آغاز کردند و خیلی زود موفق شدند آدرس خانه صاحب خودرو را به دست آوردند.

از زمان ربوده شدن امین تا شناسایی مخفیگاه 2 متهم نزدیک به 2 ساعت طول کشید اما وقتی ماموران به خانه 2 برادر مراجعه کردند مشخص شد که امین از سوی آنها رها شده و خواهر 2 برادر نیز به خاطر خوردن قرص و زدن رگ دستش به بیمارستان منتقل شده است.

تحقیقات آغاز شد که ماموران پی بردند امین به خانه بازگشته و وقتی اوهدف تحقیق قرار گرفت مشخص شد 2 برادر دختر جوان پس از ربودن او را در خانه شان به باد کتک گرفتند و دختر جوان که سعی داشتند مانع ضرب و شتم برادرانش شود اقدام به زدن رگ دستش کرده و تصمیم به خودکشی داشته است که 2 پسر جوان با رها کردن امین، خواهرشان را به بیمارستان منتقل کرده اند.

اقدام عجیب برای نجات پسر جوان

ماموران در این مرحله پی بردند 2 برادر در حال کتک کاری و ضرب و شتم امین در برابر خواهرشان بودند تا امین برایش درس عبرت شود تا پرستو را تهدید نکند که دختر نوجوان در این صحنه برای اینکه برادرانش دست از کتک کاری بردارند در اقدامی عاشقانه شروع به خودزنی می کند که همین امر باعث می شود تا 2 پسر جوان امین را رها کرده و خواهرشان را به بیمارستان منتقل کنند.

دستگیری 2 برادر غیرتی

بدین ترتیب ماموران موفق به شناسایی 2 برادر در بیمارستان شدند و تیمی از ماموران با حضور در بیمارستان 2 پسر جوان را دستگیر می کنند.

2 پسر جوان راهی جز اعتراف نداشتند و به ماموران گفتند که وقتی فهمیدیم پسر جوان با خواهرمان در ارتباط است و به او توهین کرده تصمیم گرفتیم او را ادب کنیم به همین خاطر به سراغش رفتیم و وقتی او را به خانه آوردیم و کتکش زدیم خواهرمان برای اینکه مانع کار ما شود دست به کار عجیبی زد.

2 برادر ادعا کردند خواهرمان خودزنی کرد به همین خاطر برای اینکه اتفاقی برایش نیافتد او را به بیمارستان رساندیم.

بنا بر این گزارش، تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟