بازداشت خطرناک ترین مرد و سردسته اغتشاسات آبادان  + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، در پی برقراری امنیت اجتماعی و برخورد با اراذل و اوباش درسطح شهرستان آبادان مأموران پلیس آگاهی مرد شروری را که سابقه شرارت های فراوان و اقدام به قدرت نمایی درسطح شهرستان آبادن کرده وسالها تحت تعقیب قضایی قرارداشت را خیابان لاله 2 منطقه فیه دستگیر کردند .

شرور خطرناک آبادان

یک منبع آگاه از پلیس آبادان درگفتگو اختصاصی با خبرنگار رکنا گفت : متهم که صالح نام دارد از اراذل و اوباش وخلافکار های بزرگ آبادان است که سالها تحت تعقیب پلیس آبادان و چند استان دیگر قرار داشت تا اینکه متهم در شامگاه چهارشنبه 23 مهرماه درعملیاتی غافلگیرانه به فرماندهی جانشین رییس پلیس شهرستان آبادان سرهنگ عزیزالله دارای درمخفیگاهش دستگیرشد.

سردسته اغتشاشگران آبادان

وی افزود: متهم بارها با دردست داشتن قمه و ساطور اقدام به عربده کشی و قدرت نمایی برای همسایگان و بچه محل هایش کرده بود وهمچنین با سلاح کلاشینکف بارها اقدام به تیراندازی بسمت خانه های شهروندان آبادانی کرد و یکی از سردسته های اغتشاشگران سال ۹۸ بود که درگیری های آبادان را به درگیری مسلحانه کشاند ومتواری شد.

درگیری های مرگبار

وی درسالهای گذشته اقدام به شرخری در سطح شهرستان می کرد ودر چندین درگیری منجر به قتل حضور داشته ودر امر خرید وفروش سلاح نیز فعالیت داشت.

این منبع آگاه همچنین ادامه داد: متهم از 3 سال پیش به دلیل فروش  ۲۰۰کیلو گرم مواد مخدرازنوع تریاک تحت تعقیب پلیس مبارزه با مواد مخدر شیرازاست ونزدیک به ۱۰۰نفر نوچه دارد ودر امر خرید فروش موادمخدر مشغول بود.

بنا بر این گزارش، در بازرسی از مخفیگاه متهم چند قمه، ساطور کشف و صالح پس از تشکیل پرونده با صدور قرار روانه زندان شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

 

 

آیا این خبر مفید بود؟