حمله مخوف ترین مردان آبادان با مهمات جنگی به خانه ها + فیلم و عکس
حجم ویدیو: 4.49M | مدت زمان ویدیو: 00:00:34

به گزارش گروه حوادث رکنا، چندی قبل ماموران پلیس آبادان در جریان سرقت های مسلحانه طلاهای چند خانه و چند سرقت مسلحانه دیگر در آبادان و شهرهای اطراف قرار گرفتند و تیم ویژه ای برای دستگیری این سارقان مسلح تشکیل شد.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

سرقت میلیونی از صاحب یک پمپ بنزین

ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند که اعضای یک باند حرفه ای از ماه قبل اقدامات تبهکارانه خود را آغاز کردند و در نخستین سرقت شان با خودروی پژو 405 سفید رنگ با پلاک های سرقتی یا مخدوش طعمه هایشان را زیر نظر گرفته و به صورت مسلحانه دست به سرقت می زنند.

سارقان مسلح آبادان

در تحقیقات مشخص شد دزدان در نخستین سرقت جلوی مسیر خودروی صاحب یک پمپ بنزین را در جاده کمربندی آبادان گرفته و 20 میلیون تومان پول نقد را با تهدید اسلحه به سرقت برده اند.

تیراندازی هولناک برای سرقت گوسفند

ماموران در گام بعدی پی بردند که سارقان در جاده قفاس با خودروی پژو 405 اقدام به سرقت مسلحانه 5 راس گوشفند کرده و صاحب گوسفندان که سعی داشته مانع سرقت آنها شود با سارقان مسلح که صورت هایشان را بسته بودند روبرو می شود و دزدان برای فرار از صحنه سرقت اقدام به تیراندازی کرده و 12 گلوله به سمت مغازه ها در روستای ابوشانک پا به فرار گذاشتند.

سارقان مسلح آبادان

سرقت مسلحانه از خانه ها

تجسس ها نشان از آن داشت اعضای این باند در سناریوی دیگری به خانه ای در بهار 87 رفته و با تهدید اسلحه اعضای یک خانواده را تهدید و اقدام به سرقت طلاها و اسلحه شکاری صاحبخانه کرده و پس از ضرب و شتم اعضای خانواده پا به فرار گذاشتند.

دزدان در سناریوی دیگری در منطقه ذوالفقاری و در حالیکه صورت هایشان را پوشانده بودند به خانه پیرزن و پیرمردی رفته و با تهدید اسلحه اقدام به سرقت طلاهای داخل خانه می کنند.

سارقان مسلح آبادان

تحقیقات پلیسی

بدین ترتیب ماموران پلیس آگاهی آبادان با اقدامات فنی و اطلاعاتی تجسس های پلیسی را آغاز کردند و خیلی زود موفق به شناسایی سارقان مسلح شدند و به مدت یک هفته اعضای این باند به صورت نامحسوس تحت نظر قرار گرفتند تا اینکه شامگاه چهارشنبه ماموران پلیس آگاهی آبادان همراه با سرهنگ دارایی فرماندهی جانشین نیروی انتظامی آبادان و سرهنگ میرسالاری رییس پلیس آگاهی آبادان عملیات ضربتی و همزمانی را برای دستگیری اعضای این باند 5 نفره را آغاز کردند.

ماموران در این عملیات 3 تن از سارقان مسلح را در مخفیگاهشان دستگیر کردند که در بازرسی از مخفیگاه آنها اسلحه ، یک لباس پلیس ، چاقو و قمه و چند پلاک خودروی سرقتی و وسایل سرقتی از طعمه هایشان کشف شد.

سارقان مسلح به دهها سرقت مسلحانه در آبادان و 7 شهر اطراف آبادان اعتراف کردند.

بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار دارند و تجسس ها برای دستگیری 2 عضو دیگر این باند ادامه دارد.

گفتنی است، ازسال گذشته تاکنون عاملان 19 سرقت مسلحانه در آبادان توسط کارآگاهان پلیس آگاهی آبادان شناسایی ودستگیرشده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

 

آیا این خبر مفید بود؟