پشت پرده فیلم درگیری ماموران شهرداری با شهروند ایلامی چه بود؟

به گزارش رکنا، شمس الدین بالایی رییس اداره کنترل و نظارت اجراییات شهرداری ایلام در خصوص ماجرا‌ی درگیری ماموران با شهروند ایلامی، گفت: در موضوع بلوار آزادی ماشین‌های عبوری که از محل ساخت و ساز ساختمان غیرمجاز تردد می‌کردند با همدیگر درگیر شدند.

او افزود: رانندگان این خودرو‌ها به خاطر کندی در تردد طول مسیر، با یکدیگر گلاویز شدند که در این میان طرفین درگیر حضور ماموران و ماشین شهرداری را که در حال جمع آوری وسایل ساخت و ساز غیرمجاز بودند را باعث ایجاد این درگیری می‌دانستند.

بالایی درباره مورد دوم هم اظهار داشت: در این ماجرا صاحب ملکی که در حال ساخت و ساز غیرمجاز بود با توجه به اینکه ماموران شهرداری در حال جمع آوری و ضبط تجهیزات ساخت و ساز غیرمجاز این ملک بودند، برای ایجاد رعب و وحشت در میان نیرو‌های شهرداری اقدام به تیراندازی هوایی کرد.

او تاکید کرد: در هر ۲ مورد ماموران شهرداری در حال انجام ماموریت ذاتی خود بودند و با طرفین مشاجره وارد درگیری نشدند و به انجام وظیفه قانونی خود که ممانعت از ادامه فعالیت ساخت و ساز‌های غیرمجاز این املاک و جمع آوری و ضبط تجهیزات احداث ساختمان بود، پرداختند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟