نقشه تازه داماد یزدی عروسش را بی آبرو کرد

رئیس پلیس فتا یزد از کشف یک پرونده مزاحمت اینترنتی در این استان خبر داد و گفت: متهم با شاکیه نامزد بود و با هدف تهدید شاکیه و مزاحمت اینترنتی قصد بازگشتن به زندگی او را داشت.

به گزارش رکنا ، سرهنگ مرتضی ابوطالبی اظهار کرد: در پی وصول یک فقره پرونده قضایی به پلیس فتا مبنی بر تهدید و انتشار تصاویر و فیلم‌های خصوصی در شبکه‌های اجتماعی تلگرام در این راستا، پرونده مقدماتی تشکیل و رسیدگی آن در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که فرد مزاحم، به خوبی از وضعیت خانه و خانواده شاکیه اطلاعات زیادی دارد که ظن ماموران را به آشنا بودن متهم تقویت کرد.

رئیس پلیس فتای استان یزد، گفت: کارشناسان این پلیس با بررسی‌های فنی و تخصصی موضوع را با جدیت مورد بررسی قرار دادند که در نهایت توانستند ظرف مدت کوتاهی آدرس و مشخصات متهم را شناسایی و پس از اخذ دستور مقام قضایی، جهت بازجویی به پلیس فتا استان انتقال دادند.

سرهنگ ابوطالبی تصریح کرد: متهم که نامزد سابق شاکیه بوده در بازجویی‌های ابتدایی منکر هرگونه عمل مجرمانه می‌شود که پس از مواجه با مستندات جمع‌آوری شده در این پلیس لب به سخن گشود و صراحتاً به بزه انتسابی اقرار و بیان داشت مدتی با شاکیه نامزد بودیم ولی پس از مدتی با توجه به اختلافات پیش آمده با خانواده شاکیه، نامزدی ما به کلی به هم خورد و من با تهدید شاکیه قصد بازگشتن به زندگی او را داشتم.

وی خطاب به شهروندان گفت: فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی جای مناسبی برای تلافی و انتقام‌جویی مشکلات افراد نیست و خانواده‌ها می‌توانند در این ‌بین نقش بسزایی داشته و در این بحث ورود کنند.

عامل مزاحمت اینترنتی در یزد شناسایی شد

وی در پایان خاطرنشان کرد: هم‌وطنان عزیز می‌توانند در صورت نیاز با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir با ما در ارتباط باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟