جنازه زن تهرانی 13 سال در چاه گرمه سبزوار پنهان بود! / قاتل کیست؟! + جزییات

به گزارش رکنا ، سرهنگ"علیرضا پوربه" فرمانده انتظامی شهرستان گرمه با اعلام جزئیات این خبر گفت: در راستای رسیدگی به موضوع کشف جسدی از داخل یک حلقه چاه در حوالی شهر درق، اقدامات فنی و اطلاعاتی کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی با جدیت بیشتری دنبال شد.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان در ابتدا با تحقیقات میدانی صورت گرفته دریافتند که این جسد متعلق به یک زن بوده که ۱۳ سال پیش به طور مرموزی ناپدید شده است، افزود: در استعلامات انجام شده از سامانه جامع پلیس آگاهی مشخص شد که همسر این زن در سال 87 مفقود شدن همسرش را از طریق اداره یازدهم پلیس آگاهی  تهران اعلام کرده است.

4 فرزند جسد مادرشان را تشخیص دادند

این مقام انتظامی ادامه داد: در روند رسیدگی به این پرونده 4 نفر از فرزندان این زن بعد از شناسایی به پلیس آگاهی احضار که با رویت البسه و لوازمی که کشف شده بود، جسد را شناسایی و اعلام داشتند که این جسد مربوط به مادرمان است.

سرهنگ پوربه با اشاره به اینکه برادران این خانم نیز به مقر پلیس آگاهی احضار و تحقیقات لازم صورت گرفت، افزود: بعد از شناسایی جسد خواهرشان توسط آنها، اعلام شد که خواهرمان مدت زیادی با همسرش اختلاف شدید و درگیری و مشاجره داشتند.

وی با اشاره به اینکه بعد از انجام تحقیقات فنی و اطلاعاتی کارآگاهان به این نتیجه رسیدند که این خانم توسط همسرش به قتل رسیده است، تصریح کرد: در ادامه روند رسیدگی به این پرونده محل زندگی این فرد در حوالی شهرستان سبزوار شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی کارآگاهان به محل مورد نظر اعزام شدند.

قاتل ابتدا منکر قتل همسرش شد

این مقام انتظامی با بیان اینکه وی در یک عملیات غافلگیرانه توسط کارآگاهان دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل شد، گفت: متهم در بازجویی های انجام شده در ابتدا منکر این جنایت بوده که بعد از مواجه با ادله و مستندات موجود به بزه انتسابی خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمه با اشاره به اینکه در نهایت پرده از راز این قتل و جنایت هولناک بعد از ۱۳ سال برداشته شد، خاطر نشان کرد: متهم برای انجام مراحل قانونی بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟