رهایی پسر بچه 8 ساله از دخمه مردان شیطان صفت در خنج

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان از رهایی گروگان 8 ساله و دستگیری گروگانگیر در شهرستان "خنج" خبر داد.

سردار "رهام‌بخش حبیبی" با اعلام این خبر گفت: ماموران انتظامی "پارسیان" استان هرمزگان با اخذ نیابت قضائی مبنی بر اینکه پسری 8 ساله در این شهرستان توسط راننده یک دستگاه سواری پراید ربوده شده و به "خنج" منتقل شده است که موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی "خنج" به همراه ماموران اعزامی از شهرستان پارسیان، با اقدامات فنی و تخصصی و گشت زنی‌های محسوس و نامحسوس، سواری پراید که در میدان "مظلوم" در حال تردد بود را شناسایی و در یک عملیات ضربتی آن را متوقف کردند.

سردار "حبیبی" با بیان اینکه ماموران با ترفندهای خاص پلیسی، فرد ربوده شده را رها کردند، گفت: در این خصوص یک نفر گروگانگیر دستگیر شد.

دستگیری گروگانگیر و رهایی پسر 8 ساله در "خنج"

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به اینکه گروگانگیر برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، گفت: متهم در بازجویی اولیه علت و انگیزه آدم ربایی را اختلاف حساب با پدر فرد ربوده شده عنوان کرد.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه پسر 8 ساله صحیح و سالم به آغوش گرم خانواده بازگشت، تصریح کرد: اعضای خانواده فرد ربوده شده و شهروندان از اقدام به موقع پلیس قدردانی کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟