مرد خمشگین زن کرمانشاهی را به رگبار بست / 18 سال فرار تمام شد

به گزارش رکنا ، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری فرد قاتلی خبر داد که از 18 سال قبل به دلیل قتل زنی میانسال فراری بوده است.

«قاتل فراری» بعد از 18 سال دستگیر شد

سرهنگ «محمدرضا آمویی» در جمع خبرنگاران در خصوص این خبر، اظهار داشت: پس از قتل خانمی ۵۵ ساله ساکن شهرستان هرسین در اردیبهشت سال ۱۳۸۱، کار اطلاعاتی و تحقیقاتی پلیس برای دستگیری قاتل آغاز شد.

وی افزود: قاتل فراری در این سال‌ها با تیزهوشی هیچ ردی از خود به جا نگذاشته بود و به صورت مخفیانه زندگی می‌کرد تا اینکه سرانجام کاراگاهان توانستند مخفیگاه وی را در شهر هشتگرد تهران شناسایی کنند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: پس از شناسایی مخفیگاه قاتل متواری، موضوع با پلیس هشتگرد درمیان گذاشته شد و تیمی از کاراگاهان پلیس آگاهی استان با هماهنگی قضائی و انتظامی به محل کار این فرد مراجعه و او را دستگیر کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: این فرد پس از دستگیری به هرسین منتقل و در بازجویی‌ها به ارتکاب قتل زن میانسال اعتراف کرد.

وی یادآور شد: قاتل دستگیر شده در توضیح وقوع قتل عنوان کرد روز حادثه مقتول به همراه دیگر اعضای خانواده‌اش با حضور در درب منزلشان اقدام به فحاشی، تهدید و توهین کرده‌اند و او نیز برای ترساندن آنها با اسلحه کلاشینکف اقدام به تیراندازی کرده که باعث قتل زن ۵۵ ساله شده است.

سرهنگ آمویی در پایان گفت: تحقیقات تکمیلی ادامه داشته و پرونده در دست بررسی‌های بیشتر قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟