پایان فرار قاتلان سیستان و بلوچستان / این 3 مرد 3 نفر را کشته بودند + عکس

به گزارش رکنا ، با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان و شهرستان سیب و سوران قاتلان فراری پس از ۳ سال فرار شناسایی و دستگیر شدند.

سردار "احمد طاهری افزود: در پی وقوع یک فقره قتل در دی ماه سال ۹۶، بلافاصله تیمی از کارگاهان پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شد.

اختلافات مالی به قتل 3 نفر در سیب و سوران ختم شد

جانشین فرماندهی انتظامی استان افزود: با حضور ماموران در صحنه قتل، مشخص شد ۳ نفر به علت اختلافات مالی بر اثر اصابت گلوله به شدت مجروح و به علت شدت جراحات وارده در درمانگاه فوت می‌کنند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان زبده پلیس آگاهی پس از بررسی دقیق آثار جنایت با انجام یک سری تحقیقات گسترده میدانی و با جمع آوری سرنخ‌های موجود، عاملین این جنایت را که ۲ نفر بودند و از قبل با مقتولین اختلاف داشتند شناسایی و دستگیری آنان را دستور کار قرار دادند.

سردار طاهری عنوان کرد: با توجه به اینکه قاتلان پس از ارتکاب به این جنایت به مکانی نامعلوم متواری شده بود، تلاش پلیس برای دستگیری انان ادامه داشت تا اینکه چند روز قبل اخباری مبنی بر تردد متهمان در سطح شهرستان واصل شد.

غافلگیری 3 قاتل در سیب و سوران توسط پلیس

جانشین فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: کاراگاهان پلیس با دریافت این خبر بلافاصله وارد عمل شدند و با تلاش شبانه روزی مخفیگاه متهمان را در یکی از روستا‌های شهرستان سیب و سوران شناسایی و روز گذشته در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه پس از ۳ سال فرار دستگیر کردند.

او با اشاره به اعتراف این ۲ قاتل به جنایت ارتکابی به دلیل یکسری اختلافات مالی و انتقام جوئی، خاطر نشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟