حکم جلب سیدمیثم موسوی اجاق صادر شد

به گزارش رکنا، شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت : پس از ماجرای درگیری لفظی پیش آمده بین خانواده «شهید یزدانفر» و موسوی اجاق و رد و بدل شدن الفاظ و توهین‌های صورت گرفته و بنابر درخواست خانواده‌های شهدا و از نظر جنبه عمومی ماجرا، برای این عضو شورا ی شهر احضاریه‌ای برای حضور در دادگاه صادر شد.

او ادامه داد : هرچند که همسر شهید یزدانفر نسبت به این عضو رضایت داده بودند، اما رفتار او مورد اعتراض خانواده‌های معظم شهدا قرار گرفته بود، از این رو ما او را احضار کردیم تا از کم و کیف و جزئیات ماجرا مطلع و البته تذکر جدی نیز دادیم که متاسفانه تا این لحظه در درسترس ما نبوده است.

تدکر جدی که جدی گرفته نشد

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه هدف احضار او کمک و تذکر بوده است، افزود: بعد از اینکه این عضو به دادستانی مراجعه نکرد برای او حکم جلب صادر شده است؛ احضار او هم به دلیل حفظ و حراست از شأن و جایگاه شهدا و خانواده‌های آنان است.

کرمی با عنوان این نکته که هدف دستگاه قضا کمک به این فرد است، گفت: نیت اصلی ما کمک به این عضو شورای شهر است، چرا که شاکی اصلی هم رضایت دادند، لذا انتظار است که نامبرده خود را به دادستانی معرفی کند در غیر این صورت در هرجایی که دیده شود بنابر حکم قضایی صادر شده دستگیر خواهد شد .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟