پدرام درخواست شیطانی از زن همسایه اش شاهین داشت / سهیل دست به کار وحشتناکی زد + عکس

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، رسیدگی به این پرونده از تابستان سال 89 به دنبال وقوع درگیری خونین در یکی از خیابان‌های ورامین آغاز شد. شواهد نشان می‌داد درگیری خیابانی به خون کشیده شده و در این میان پدرام 25  ساله در خون غلتیده است .جسد پدرام با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و پلیس به بررسی پرداخت .

شاهدان می گفتند پدرام در درگیری با پسر جوانی به نام سهیل کشته شده است .تلاش برای ردیابی سهیل آغاز شد و وی چند روز بعد ردیابی و بازداشت شد.

قتل خونین در یکی از خیابان های ورامین

سهیل که نقاش ساختمانی بود به درگیری خونین اعتراف کرد . وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت :مدتی بود از دوست صمیمی ام به نام شاهین شنیده بودم پسر جوانی برای همسرش مزاحمت ایجاد می کند. شاهین رفیق چند ساله ام بود و از این ماجرا به شدت عصبانی بود. آخرین بار شاهین را در خیابان دیدم .او برایم درد دل کرد. او می‌گفت همسرش از این ماجرا ناراحت شده است.

شاهین می‌گفت : پدرام بارها در خیابان مزاحم همسرش شده و می‌خواهد این بار با او تسویه حساب کند. من از شنیدن حرف های شاهین عصبانی شدم و تصمیم گرفتم به او کمک کنم. همراه دوستم به سمت خانه می رفتم که یکباره اتفاقی پدرام را دیدیم .شاهین به سمت او حمله کرد و من که تحت تاثیر حرف های دوستم قرار داشتم به سمتش حمله ور شدنم. که او فحاشی کرد و دعوا میان ما بالا گرفت و من با چاقو او را زدم .

به دنبال اعتراف های این مرد و بازسازی صحنه جرم وی به اتهام قتل و شاهین و همسرش به اتهام معاونت در جنایت در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

در پایان جلسه سهیل به درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شد و قضات دادگاه شاهین و همسرش را به زندان محکوم کردند. حکم صادره در دیوان عالی کشور مهر تایید خورده و قطعی شده بود که با گذشت نزدیک به 10 سال از جنایت سهیل توانست رضایت اولیای‌دم را جلب کند و به زندگی برگردد.

به این ترتیب وی از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه ایستاد.

اعتراف قاتل به قتل ناخواسته در دادگاه

وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت: 10 سال قبل، من فقط 27 سال داشتم و خام بودم .به همین خاطر تحت تاثیر حرفهای دوستم قرار گرفتم و وقتی پدرام را در خیابان دیدم با او درگیر شدم .من اصلا نمی خواستم او را بزنم اما او فحاشی کرد و به سمتم حمله ور شد . من هم برای اینکه او را بترسانم به رویش چاقو کشیدم .ولی چاقو ناخواسته به گردن او برخورد کرد.

وی گفت: من قبلاً یک سابقه سرقت داشتم که به خاطر آن سه ماه به زندان افتاده بودم .وقتی مرتکب قتل شدم به تازگی از زندان آزاد شده بودم و به عنوان نقاش ساختمانی کار می کردم. اما این ماجرا باعث شد تا زندگی خودم و خانواده ام نابود شود. من تا یک قدمی چوبه دار پیش رفتم و هر شب کابوس اعدام می دیدم. تا اینکه اولیای دم با دریافت 75 میلیون تومان حاضر به رضایت شدند.

این متهم که سرش را پایین انداخته بود گفت: حالا از قضات دادگاه تقاضا در مجازات تخفیف قائل شوند تا زودتر آزاد شوم. من در مدت 10 سالی که در زندان بودند معرق و بافتنی یاد گرفتم و حالا می‌خواهم بعد از آزادی این حرفه ها را ادامه دهم و زندگی‌ام را سر و سامان ببخشم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند .وی طبق ماده 612 قانون مجازات اسلامی به زودی آزاد خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟