3 زن پولدار کرمانی در دام مردان شیطان صفت افتادند / او وعده ازدوج می داد

فرد کلاهبرداری که با معرفی خود به عنوان بازرگان بین‌المللی با وعده ازدواج از سه زن اخاذی کلانی کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش رکنا،  دستگیری این کلاهبردار که راز پلیدی در سر داشت و 3 زن کرمانی را اغفال کرد و به دام شیطانی اش کشاند در حالی در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت که چندی پیش زن جوانی به پلیس آگاهی کرمان رفت و از مرد ۳۵ ساله ای شکایت کرد.

سرنوشت تلخ 3 زن در کرمان / مردان شیطان صفت نقشه شومی داشتند

شاکی مدعی شد، فردی به بهانه ازدواج با من ارتباط برقرار و خود را به عنوان بازرگان بین المللی عازم کشور کانادا معرفی کرد. شاکی افزود: این فرد با وعده ازدواج، ۱۴۰ میلیون تومان از من اخاذی و کلاهبرداری کرده است.

این مال باخته ادامه داد: علاوه بر این مبلغ ، خودروی سواری پژو ۲۰۶ خود را دو دستی تقدیم این کلاهبردار کردم که پس از مدتی کاملا با من قطع ارتباط کرده است و پاسخ گوی تماس هایم نیست.

مرد شیطان صفت سر 3 زن پولدار کرمانی کلاه گذاشت

بنابر این گزارش، پس از ثبت اظهارات شاکی، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت و بررسی های آنان بیانگر این بود که این مجرم سابقه دار تازه نامزد کرده است و به استان های اصفهان و هرمزگان گریخته و در چند نقطه استان کرمان نیز حضور داشته است.

سردار ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به دستگیری این متهم سابقه دار در یکی از روستاهای استان کرمان گفت: این متهم به همین شیوه با شناسایی و اغفال بانوان جوان سرمایه دار، از دو خانم دیگر نیز بیش از دو میلیارد ریال اخاذی کرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟