چاقوکشی مرد قصاب برای انتقام از یک هم محلی / در تهران رخ داد

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری شخصی که برای گرفتن زهرچشم از شاکی از وی زورگیری کرده بود، خبر داد .

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" گفت : ساعت 2230 نهم فروردین ماه شخصی 29ساله تبعه کشور افغانستان ضمن تماس با مرکز فوریتهای پلیسی 110 و مراجعه به گشت کلانتری 132 نبرد مدعی شد، در خیابان ده حقی در حال گذر بودم، که ناگهان یک نفر قوی هیکل در حالی که سلاح سردی در دست داشت جلوی من را گرفت و پس از مصدوم کردنم مبلغ پنج میلیون تومان پول نقد من را سرقت و متواری شد.

 

زورگیری با سلاح سرد / قصاب تهرانی انتقام گرفت

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت افزود : با دستور مقام قضائی پرونده برای رسیدگی تخصصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارجاع شد و کارآگاهان برای بررسی موضوع به نشانی محل جرم مراجعه و موفق شدند تصویری از سارق را بدست بیاورند .

این مقام انتظامی بیان داشت : با تصویر بدست آمده از سارق و دیگر سرنخ های موجود از صحنه سرقت کارآگاهان موفق شدند هویت سارق را کارآگاهان شناسایی کنند.

سرهنگ کنجوریان گفت : هادی که دارای سه فقره سابقه کیفری در خصوص نزاع و درگیری و مواد مخدر بود با هماهنگی قضائی تحت تعقیب کارآگاهان قرار گرفت و مخفیگاه وی در بلوار ابوذر شناسایی و در یک عملیات پلیسی وی در مخفیگاهش دستگیر شد .
 با انتقال متهم به پلیس آگاهی وی به جرم ارتکابی اعتراف و اظهارداشت : در یک قصابی کار می کردم و مدتی بود که شاکی مشتری های من را به من بدبین کرده بود و به آنها گفته بود گوشت یخی به شما می فروشد و من تصمیم گرفتم به او درس عبرت بدهم که ضمن مجروح کردن وی مبلغی پول نقد،که همراه وی بود را سرقت کردم.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی در پایان گفت : با اعتراف صریح هادی به بزه انتسابی پرونده به بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران ارسال و متهم با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟