نیسان آبی رنگ جنوب تهران را به هم ریخت / ویراژهای خطرناک جلوی چشمان پلیس + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران گفت: ساعت 2:30 بامداد 22 شهریور ماه کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده بزرگراه تندگویان به یکدستگاه خودروی نیسان پاترول که در حال حرکت بوده مظنون می شوند که با استعلام از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی مشخص می گردد خودرو 20 شهریور ماه در محدوده کلانتری 160 خزانه سرقت شده است .

تعقیب و گریز پلیسی

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران افزود : واحد گشتی با نزدیک شدن به خودروی مسروقه به راننده دستور توقف می دهند ولی راننده توجهی به اخطارهای مکرر واحد گشت نکرده و با افزایش سرعت و لایی کشی در بین خودروها فرار می کند.

این مقام انتظامی بیان داشت : کارآگاهان با توجه به انجام حرکات مخاطره آمیز سارق مجددا به او دستور توقف می دهند که بدون توجه به فرامین پلیس با ادامه حرکات مخاطره آمیز خود باعث رعب و وحشت شهروندان می شود .

سرهنگ کارآگاه گزافی در ادامه گفت : سارق با سرعت بسیار زیاد و خطرآفرین وارد میدان حق شناس- خیابان زمزم می شود که به علت مسدود بودن مسیر به خودروهای پارک شده خسارت زده و قصد ادامه فرار را داشت که سراکیپ گشت انتظامی پلیس آگاهی برای جلوگیری از ورود خسارت های بیشتر چند تیر هوائی شلیک و خودرو متوقف می شود.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت : با عکس العمل به موقع اعضای اکیپ متهم به هویت عزیز 31 ساله دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل اداره دوم پلیس آگاهی می شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟