راز حضور مداوم یک زوج کرمانشاهی در مراسم های عزاداری

به گزارش رکنا ، سرهنگ"پرویز نظری" اظهار داشت: پس از وقوع چند فقره سرقت محتویات خودرو در باغ فردوس کرمانشاه، تیمی از اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار داد.

وی ادامه داد: کاراگاهان با انجام تحقیقات گسترده پی بردند سرنشینان 2 دستگاه خودروی تیبا و ام وی ام با مراجعه به مراسم خاکسپاری و فاتحه خوانی و شناسایی خودروهایی که از ایمنی لازم برخوردار نیستند اقدام به سرقت محتویات آنها می کنند.

سرهنگ نظری تصریح کرد: کاراگاهان پلس آگاهی در ادامه تحقیقات خود زن و شوهری را شناسایی کردند که در سرقت های رخ داده نقش اصلی را داشتند و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی منسجم آنها را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه با بیان اینکه افراد دستگیر شده عنوان کردند سرقت های انجام شده با همدستی شخص دیگری که صاحب خودروی ام وی ام است انجام شده است، از تلاش برای دستگیری این فرد خبر داد و گفت: طبق استعلام های انجام شده خودروی متعلق به همدست زن و شوهر دستگیر شده در استان گلستان حکم توقیف داشته است.

وی افزود: بررسی های تکمیلی پلیس آگاهی نشان می دهد زن سارق با کارت های سرقت شده ای که رمزشان هم کنارشان بوده اقدام به خرید مقداری طلاجات کرده است.

سرهنگ نظری با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی در خصوص فعالیت مجرمانه این باند ادامه دارد، گفت: افرادی که محتویات خودروی آنها در باغ فردوس کرمانشاه مورد سرقت قرار گرفته برای اعلام شکایت به شعبه 4 مبارزه با سرقت پلیس آگاهی واقع در میدان لشکر مراجعه کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه در پایان از شهروندان خواست پس از ترک خودرو از قفل بودن درب های آن و بالا بودن شیشه ها مطمئن و از قرار دادن اشیای باارزش مانند گوشی تلفن همراه، کارت های بانکی همراه با رمز، کیف، طلاجات و ... در داخل خودرو اجتناب کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟