بازداشت مخوف ترین مرد فراری و 5 نوچه اش قبل از ترک ایران

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری یک قاتل فراری که قصد خروج از کشور را داشت، خبر داد.

سردار "رهام بخش حبیبی"  اظهار داشت: در پی ارسال یک پرونده نیابتی از شهرستان یاسوج به پلیس آگاهی استان مبنی بر وقوع قتل در آن شهرستان و متواری شدن قاتل و همدستانش به سمت استان فارس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: متهم ششم شهریور ماه سال جاری، در پی یک فقره درگیری مسلحانه در شهرستان یاسوج، فردی را با اسلحه شکاری به قتل رسانده و به همراه همدستانش متواری می شود.

 

قاتل فراری در دام پلیس فارس

این مقام ارشد انتظامی گفت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی توسط مأموران انتظامی استان های فارس و کهکیلویه و بویر احمد، در نهایت مخفیگاه متهمان در یکی از خیابان های شهر شیراز شناسایی و مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

سردار حبیبی تصریح کرد: با تلاش مأموران انتظامی، در این رابطه فرد قاتل و 5 نفر از همدستانش که قصد خروج از کشور در روزهای آینده را داشتند، دستگیر و جهت ادامه تحقیقات و سیر مراحل قانونی تحویل مأموران انتظامی استان کهکیلویه و بویر احمد شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس تأکید کرد: استان فارس محل ناامنی برای مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه خواهد بود و پلیس به صورت قانونی و قاطعانه با اینگونه موارد برخورد می کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟