عجیب ترین تعقیب و گریز پلیسی در شیراز / مرد فداکار سلاخی شد + عکس

به گزارش رکنا، چند روزی است که خبری مبنی بر تقدیر فرمانده انتظامی استان از ایثارگری شهروند قانون‌مندی که در مواجهه و مقابله با سارقین مجروح شده بود در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شود.

 مسعود محمدی جوان ۳۳ ساله‌ای است که به جهت درمان کودک یک‌ماهه خود از داراب به شیراز سفرکرده بود و به جهت مقابله با سارقین مورد حمله و جراحت قرار گرفت.

چند روزی است که در فضای مجازی خبری مبنی بر تقدیر فرمانده انتظامی استان از ایثارگری شهروند قانون‌مندی که در مواجهه و مقابله با سارقین مجروح شده بود در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شود.

دیدن و شنید این خبر، توجه هر خواننده‌ای را به خود جلب و تحسین‌کننده اقدام شایسته این شهروند جوان می‌کرد؛ به همین منظور خبرنگار فارس به جهت اطلاع بیشتر از اقدام صورت گرفته و نحوه حمله سارق و جراحت، سراغ جوان دارابی رفته و به گفتگو با وی نشست.

مسعود محمدی اظهار کرد: ساکن روستای نوایگان شهر داراب هستم که به جهت گرفتن اکوی قلبی از فرزند یک‌ماهه خود در درمانگاه امام رضا(ع) به شیراز سفرکرده بودم.

وی افزود: در مسیر برگشت به سمت ستاد و به جهت شلوغی خیابان در ترافیک بودم که دیدن دو مرد که کیفی را نیز در دست داشتند توجه من را به خود جلب کرد.

محمدی ادامه داد: سرباز و خانمی را نیز دیدم که به دنبال آنها هستند و قدری فاصله دارند، به همین دلیل از ماشین پیاده شده و به دنبال سارقین دویدم.

این شهروند قانونمند دارابی در ادامه گفت:به یکی از آنها رسیدم و به زمین خورد که ناگاه در کتف خود احساس درد شدیدی را کردم.سارق دیگر از پشت، چاقو را در بین کتف و بازوی من فروکرد و همچنین ضربه‌ای را نیز به سرباز وارد کرده بود که این سبب شد که هر دو بتواند فرار کنند اما موفق به گرفتن کیف از آنها شدیم.

جوان دارابی توسط 2 سارق در شیراز سلاخی شد

محمدی افزود: درعین‌حالی که باز هم به دنبال آن دور رفتم اما به جهت درد زیاد موفق به ادامه دادن مسیر نشدم، که پس از رسیدن پلیس و اورژانس دیدم که سارق را دستگیر کرده بودند و پس‌ازآن مرا به بیمارستان شهید رجایی منتقل کردند.

این مسافر غیور ادامه داد: در ابتدا توسط جراح بخش فرورفتن چاقوی سارق، بخیه موقت و فردای آن روز عمل شدم و حال پس از گذشت سه روز از آن جریان، در حال ترخیص از بیمارستان هستم.

وی در پایان ضمن تشکر ویژه از فرمانده انتظامی استان، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری و مابقی افراد و مسئولینی که به دیدار و تشکر از او به بیمارستان رفتند، از آنها خواست تا با چنین مجرمانی برخورد قاطع داشته باشند به امید آنکه دیگر در سطح شهر زمینه ناامنی برای مسافران و یا حتی شهروندان ایجاد نشود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟