آخرین خبر از پرونده وحید خزایی / او چگونه محاکمه می شود؟ + فیلم و عکس
حجم ویدیو: 5.79M | مدت زمان ویدیو: 00:00:47

به گزارش رکنا، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در خصوص پرونده های جنجالی رومینا اشرفی و وحید خزایی گفت: حکم صادر شده قابل تجدید نظر و فرجام خواهی در دیوان عالی کشور است و بعد از بررسی دیوان حکم نهایی می شود.

وی در ادامه در خصوص پرونده علنی یا غیر علنی بودن دادگاه وحید خزایی یکی از شاخ های اینستاگرامی افزود: تشخیص اینکه دادگاه وحید خزایی علنی و یا غیر علنی برگزار شود وظیفه رئیس دادگاه است و معمولا پرونده هایی که منافی عفت و اخلاق عمومی در آن مطرح می شود به صورت غیرعلنی برگزار می شود.

وحید خزایی سوم تیر ماه سالجاری در فرودگاه امام (ره) دستگیر شد.

 وحید خزایی که در ایران از او به عنوان یکی از "شاخ‌های اینستاگرام" نام برده می‌شود، از چهره‌های جنجالی شبکه‌های مجازی بود که یک بار هم پیش از این توسط پلیس فتا (فناوری و تبادل اطلاعات) دستگیر شده بود.

وحید خزایی قبل از بازگشت به ایران فیلمی از خود منتشر کرده بود که نشان می‌داد به اداره پناهجویان در ترکیه رفته و برگه اجازه خروج گرفته است.

ظاهرا وحید خزایی بعد از خروج از ایران در ترکیه درخواست پناهندگی داده بوده است.

وحید خزایی کیست؟

وحید خزایی متولد ۱۳۶۴ است و می‌گوید تا دبیرستان بیشتر درس نخوانده است. او در اینستاگرام ویدئوی رقص خود را منتشر می‌کرد و تعداد دنبال‌کننده‌های او (فالوئر) به بیش از یک میلیون رسیده بود.

وحید خزایی می‌گوید خرج زندگی لوکس خود را از طریق آگهی‌های اینستاگرام تامین می‌کرده است. می‌گوید پدر ندارد و ...

عمده درآمد وحید خزایی تبلیغ سایت‌های شرط‌بندی مانند سایت پوکر بود. وحید خزایی می‌گوید به خاطر تبلیغ بازی پوکر، از هر نفر که وارد این سایت می‌شد به اندازه ۲۰ درصد از شرکت صاحب سایت پول می‌گرفت. او بعدها وارد سایت‌های شرط‌بندی فوتبال شد.

وحید خزایی بعد از ورود به ترکیه در طول چند سال که آنجا اقامت داشت با مالکان سایت‌های شرط‌بندی فوتبال دچار اختلاف شد و ادعا کرد که همه این سایت‌ها متعلق به یک نفر و آن فرد "کلاهبردار" است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟