بریدن گردن خلافکار تهرانی بخاطر عشق مشترک به یک زن

به گزارش اختصاصی خبرنگار جنایی رکنا، عقربه ها ساعت 3 بامداد پنج شنبه 13 شهریور ماه امسال را نشان می داد که ماموران کلانتری 110 شهدا در تماس با بازپرس رحیم دشتبان از قتل مرد جوانی خبر دادند.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدند و مشخص شد مرد 40 ساله که شهروز نام دارد با ضربات چاقو به گردنش در پاتوق خلافکاران در نزدیکی میدان شهدا به قتل رسیده است.

قتل از سوی رقیب عشقی

کارآگاهان در گام نخست تحقیق پی بردند که رقیب عشقی شهروز که مرد 30 ساله به نام پرویز در پاتوق خلافکاران دست به قتل زده و پا به فرار گذاشته است.

یکی از شاهدان این جنایت عاشقانه به ماموران گفت: شهروز و پرویز عاشق یک زن جوان بودند و بر سر این موضوع با هم رقابت عشقی و اختلاف داشتند.

وی افزود: من و شهروز داخل پاتوق بودیم که پرویز وارد آنجا شد و از شهروز خواست که زن جوان را فراموش کند که همین باعث درگیری آنها شد و پرویز در یک لحظه با چاقویی که همراهش بود ضربه ای به گردن شهروز زد و پا به فرار گذاشت.

بنا برا این گزارش، بازپرس دشتبان از دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا جسد به پزشکی قانونی منتقل شده و تحقیقات برای دستگیری عاملان این جنایت هولناک در دستور کار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفه است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟