جنازه مردانه در خرابه جنوب تهران چه رازی داشت؟ / دوربین های مداربسته فاش کردند

پرونده مرگ مرد معتاد که جنازه اش در خرابه‌ای پیدا شده بود، با گزارش پزشکی قانونی وارد مرحله تازه‌ای شد.

به گزارش رکنا،  یازدهم فروردین امسال مردی با خودرویش در حال عبور از خرابه‌های جاده فرعی منتهی به شهرک شریعتی محله عبدل‌آباد تهران بود که جسد مردی حدود 37 ساله را در آنجا یافت و با پلیس 110 تماس گرفت.

ماموران کلانتری خانی‌آبادنو همراه مصطفی واحدی، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران در محل حاضر شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد او در مکان دیگری فوت شده و فرد یا افرادی جسد وی را به این محل منتقل کرده‌اند و چند ساعت از مرگ او گذشته است.

در جریان تحقیقات محلی هویت مرد جوان فاش و با حضور خانواده‌اش هویت جسد تائید شد. طبق گفته خانواده‌اش او معتاد به شیشه بوده و مدتی به کمپ رفته و قرار بوده بیرون بیاید که خبر فوتش را شنیده‌اند.

کشف جنازه ای عجیب در جنوب تهران

همچنین پی بردند آخرین بار با دو مرد معتاد دیده‌شده که یکی از آنها شناسایی شد و او درتحقیقات گفت؛ آخرین‌بار مرد فوت‌شده را در خانه شهرام دیدم. در ادامه شهرام هم شناسایی و مدعی شد که مقتول آن شب خانه وی را ترک کرده و از او بی‌خبر بوده است.

ماموران سپس پی بردند اطراف خانه این مرد، مجهز به دوربین‌های مداربسته است که فیلم‌های آن را بازبینی کردند و معلوم شد او جسد مرد فوت‌شده را به دوش کشیده و با انداختن در صندوق عقب خودرویش بیرون برده و در همان خرابه انداخته است.

در ادامه با دستور بازپرس جنایی قرار شد کارشناسان پزشکی قانونی درباره مرگ مرد فوت‌شده نظر بدهند که بعد از چندماه، دو روز پیش آنها اعلام نظر کردند مرگ او بر اثر برق‌گرفتگی بوده و او به قتل رسیده است.

بنابراین شهرام دیروز نزد بازپرس شعبه یازدهم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد و ادعای عجیبی را مطرح کرد وگفت: مرد فوت‌شده معتاد و بچه‌محل سابقه‌مان بود و با جمع‌آوری ضایعات هزینه زندگی‌اش را تامین می‌کرد. شب حادثه به خانه‌ام آمد و زیاد مواد مصرف کردیم. به همین خاطر تعادلش را از دست داد و داخل دستشویی افتاد.

در آنجا سیم پریز برق اتصالی داشت و دستش به آنجا برخورد کرد و دچار برق‌گرفتگی شد و از ترس جسدش را به خرابه منتقل کردم. این ادعا در حالی مطرح شد که ماموران هیچ ایرادی در برق‌کشی دستشویی خانه پیدا نکردند و شهرام به اتهام قتل عمد بازداشت شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟