این زن پس از آزارشیطانی دندان هایش کشیده و پوست سرش کنده شد / بازداشت قاتل + عکس ها / امریکا

به گزارش گروه ترجمه رکنا، خواهر این زن 23 ساله آمریکایی که در مرز مکزیک به طرز هولناکی مورد تجاوز قرار گرفت ، پوست سرش کنده و دندان هایش کشیده شد و به قتل رسید در خصوص مرگ خواهرش و چگونگی دستگیری قاتل او با یک روزنامه آمریکایی صحبت کرد.

به گفته خواهر مقتول ، تاکنون او و خانواده اش که دو کودک دارد و حالا دیگر مادری ندارند سعی بر این داشتند تا جنازه زن جوان را به کشور خود برگردانند و به خاک بسپارند اما این اجازه داده نشده و تحقیقات در پرونده قتل این زن همچنان ادامه دارد.

قتل زن جوان در مرز مکزیک (3)

قتل یک زن در مرز مکزیک

در پی قتل مادر دو کودک و کشف جسدش از سوی ماموران پلیس با تحقیقات تیم جنایی مرد خالکوبی که چندسال سابقه آزار و اذیت و تجاوز به زنان را داشته و به عنوان مجرم جنسی به زندان افتاده بود به جرم قتل این زن دستگیر شد.

رد پای مرد خالکوبی در پرونده قتل دردناک زن 23 ساله

قتل زن جوان در مرز مکزیک (1)

در تحقیقات پلیس مشخص شد که متهم زمانی که از زندان برای مدت کوتاهی آزاد شده بود برای سرقت پول و جواهرات مقتول به سراغش رفته و پس از درگیری و ضرب و شتم او را مورد تجاوز قرار داده و به قتل رسانده است.

در جریان اعترافات متهم پرونده دیگری برای وی گشوده شد که در حال حاضر رسیدگی به آن آغاز شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟