دستگیری پدر زن قاتل در شوش

به گزارش رکنا، حمیدرضا بهاروند فرمانده انتظامی شوش از شناسایی و دستگیری قاتل فراری کمتر از 48 ساعت توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.
وی در بیان جزییات این خبر گفت: ۲۳ مرداد ماه سال جاری در پی وقوع یک فقره قتل با سلاح شکاری در یکی از روستاهای این شهرستان، بلافاصله اکیپی از ماموران پلیس انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.
وی تصریح کرد: با حضور ماموران پلیس در صحنه حادثه جرم مشص شد فردی به هویت "ج _ پ" با سلاح شکاری به سمت داماد خود به هویت "س _ س" شلیک و پس از انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داد.
بهاروند افزود: ماموران پلیس با کار اطلاعاتی و تخصصی در کمتر از 48 ساعت قاتل را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.
وی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح شکاری فاقد مجوز بکار رفته در قتل کشف شد، اظهار داشت: متهم در بازجویی‌های پلیس انگیزه خود را اختلافات خانوادگی عنوان کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان شوش اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟