بازداشت قاتل داعشی ایران / او مادر و کودک را جنوب تهران سر برید + عکس و فیلم
حجم ویدیو: 2.23M | مدت زمان ویدیو: 00:00:18

دستگیری قاتل شیطان صفتی که یک کودک و مادر را در جنوب تهران سر بریده بود.

 مردی که چند وقت پیش در محله قلعه میر یک زن جوان به همراه فرزندش را در جنایتی هولناک با چاقو سر بریده بود با هوشیاری پلیس دستگیر شد.

به گزارش رکنا ،  بر اساس توضیحات یک منبع آگاه گفت: قاتل در حوالی شهرستان بهارستان سکونت داشته که با اقدامات پلیسی محل اختفای او شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شده است.

 این قاتل شیطان صفت در همان ابتدای مراحل بازجویی به جرم خود اعتراف کرده است، رکنا بزودی جزئیات بیشتری از این حادثه منتشر می کند .

سر بریدن زن جوان و کودک یکساله اش در بهارستان تهران

 یکشنبه 12 مرداد ماه حوالی ساعت 10 تا 12 ظهر بود که ماجرای قتل هولناک زن 23 ساله و کودک یکساله اش به نام ارسلان اعلام شد . در بررسی ها مشخص شد این زن 23 ساله به همراه کودک یکساله اش به طرز فجیعی به سبک داعشی ها با چاقو سرشان بریده شده است.

صادقی دادستان شهرستان بهارستان در گفتگو با خبرنگار رکنا درباره قتل زن جوان و کودک یکساله اش گفت: شوهر این زن جوان وقتی به همسرش زنگ می زند و زن جوابگوی تلفن نبوده است به خانه سر می زند و با اجساد غرق به خون زن جوان و کودک یکساله اش رو به رو می شود که بلافاصله با پلیس تماس گرفته و موضوع جنایت هولناک را اطلاع می دهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

بریدن سر زن بهرستانی

بریدن سر زن بهارستانی

آیا این خبر مفید بود؟