مرد شیروانی قلب زنش را با چاقو شکافت / او خیلی دیر پشیمان شد

به گزارش رکنا ، سرهنگ"مسعود وحیدی" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی به وسیله سلاح سرد(چاقو) همسرش را مجروح و با خودروی شخصی اش وی را به بیمارستان منتقل کرده، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان شیروان به بیمارستان مورد نظر اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه شوهر این خانم با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شد، افزود: فرد مجروح بعد از گذشت دقایقی علی رغم انجام اقدامات پزشکی به علت شدت جراحات وارده در دم فوت می کند.

قاتل با چاقو سینه همسرش را شکافت

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارآگاهان در اجرای دستور مقام قضائی به محل وقوع حادثه اعزام شدند، تصریح کرد: در بررسی های انجام شده مشخص شد که این فرد با یک عدد چاقو به همسرش حمله ور شده و با ایجاد ضربه به قفسه سینه، وی را مجروح و به بیمارستان منتقل کرده است.

سرهنگ وحیدی با بیان اینکه متهم بعد از انتقال به مقر انتظامی در بازجویی های انجام شده به بزه ارتکابی اعتراف و دلیل این اقدامش را اختلافات خانوادگی اعلام می کند، یاد آور شد: در نهایت این فرد برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و با قرار بازداشت موقت راهی زندان شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟